Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az még belefér,...

Szerintetek az még belefér, hogy egy 21 éves srác, aki amúgy kb 18-nak néz ki,14-15 éves csajokkal ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Amúgy nálam 16 év az alsó határ, de ha találnék olyan 14-15 éves lányt, aki érettebb a koránál, és kedvelem, akkor lenne esélye nálam, csak zavarnak a számok... Nektek mi a véleményetek?

2013. júl. 30. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak úgy csinálnak, mint akik érettebbek, de nem azok.
2013. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugásra oké, de tartós kapcsolatot nem hiszem, h értelme lenne tervezned velük.
2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

A saját véleményem pedig az, hogy ebben a korosztályban szerintem maradjon mindenki a sajátjában...Úgy értem, hogy én nem vagyok korkül ellenes, ha a fiatalabbik fél elmúlt már 16-17...viszont szerintem nagyon nem okés, hogy a lány 14!! (ergo szinte általános iskolás) és az idősebbik 21...ez nagyon nem jó így...Nem egy az érdeklődési kör...semmilyen téren sem!

2013. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szám olyan sokat elárul egy emberről? Ha a csaj jól néz ki és megfelelően érett akkor ne érdekeljen hogy hány éves!
2013. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát akinek csak azért kell barátnő, hogy legyen mellette valaki mind1 ki akkor oké felőlem..


Én 21 vagyok, minimum 18-19 éves lányokkal kezdek, nálam azért fontos, hogy tudjunk beszélni valami értelmesről is.

2013. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. A 14-15 éves lányok körében is vannak érettebb gondolkodású lányok mint ahogy a 20-21 évesek körében is vannak gyerekesek. Itt nem a számok döntik el szerintem mi fér bele. Én 15 éves vagyok mégis kavartam egy 22 éves fiúval és nem volt semmi probléma.
2013. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok elég érett gondolkodásúnak tartom magam, de még tanulok, jogsim sincs, meg ilyen dolgok, és valahogy nem érezném magam jól, ha egy olyan nő lenne mellettem, aki sokkal függetlenebb, mint én. Amúgy meg nem vagyok egy beszari alak, vagy aki másoktól függ, van hogy teljesen idegen városokba megyek egyedül, ha kell, bármi dolog van, azt önállóan intézem, sőt sokszor még a családomat is én rendezem :P. Én valamiért arra vágyok, hogy olyan valakim legyen, akinek szüksége van rám, és hogy én legyek a tigrise :)
2013. júl. 30. 13:07
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem vagy után egy vessző lemaradt:P csak mert így kicsit másképp hangzik a mondat. Szóval én nem vagyok éretlen 21 éves :)
2013. júl. 30. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találsz egy olyan lányt aki érett gondolkodású és megfelel az elvárásaidnak, ne aggódj a kora miatt. :) 6-os voltam :))
2013. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!