Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 16 éves fiú mennyire nagy...

Egy 16 éves fiú mennyire nagy korkülönbségű lánnyal jöhet össze?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nem sokára (1 hét)18 lesz és én meg alig múltam 16.Mindketten azonos érdeklődésűek vagyunk,(egy tanfolyamon ismerkedtünk meg) és szerintem jó nyomot hagytam benne magamról.Nem tudom hogy érdemes-e egyáltalán kezdeményeznem-e neki,és ha igen akkor várjak-e még vagy mi?

Kedves,szolid lány különben.

Az építőjellegű kritikát/választ várnám leginkább.

Köszönöm.



2013. júl. 30. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. :D
2013. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

próbáljátok meg....konkrét és tömör......2év az nem olyan sok

hajrá:DD

2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sinead ***** válasza:
Meg lehet próbálni, ki tudja akár sikerülhet is. Ha meg se próbálod, bánni fogod.
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, mikor összejöttem egy nálam 3,5 évvel idősebb lánnyal. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem para. ;)
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Ismerősi körömben is többször előfordult fiatal srác - idősebb lány kapcsolata, nekem is volt már ilyen. 2 év amúgy nem is sok, szóval sok sikert! :)
2013. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg...csak először a helyes mondatokra is figyelj, mert ha pl én lennék a lány (ami nem lehet mert férfi vagyok) :D akkor engem zavarna:


"szerintem jó nyomot hagytam benne magamról" = "kellemes benyomást keltettem benne"


"kezdeményeznem-e neki" = "kezdeményezni irányába vagy felé"


Fontos, hogy tudd mit mondasz :) Az első a határozottság és a pontosság! Szerintem nem lesz para, próbáld meg, én is csak 2-3 évvel idősebb nőkkel kezdtem mindig. Sosem csalódtam még!


24/F

2013. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 év korkülönbség nem vészes:)
2013. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahány évessel jól érzi magát, és az érzés kölcsönös.
2013. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meg kell kérdezned, akkor már para van. Rajtad múlik, ne mi döntsük el, hogy kivel jössz össze. Ne a társadalom megítélése érdekeljen. Tudod, ez kölcsönös, minél jobban ignoreálod a külső megítéléseket, annál kevesebb negatív megítélést kapsz.
2013. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged a kor, ha egyszer bejöttök egymásnak????!!!
2013. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!