Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetne megtorni egy 24...

Hogy lehetne megtorni egy 24 eves lanyt aki orulten szerelmes valakibe akit nem kaphat meg?

Figyelt kérdés
Megtorni vagyis megismerkedni,osszejonni vele,elfeledtetni vele azt a valakit es egy picit magunkba habaritani(persze nem kihasznalas celjabol,hanem jo szandekbol..)
2013. júl. 30. 16:56
 1/3 Bummer ***** válasza:
Sehogy, max. amikor már kezd kétsége támadni és ettől elbizonytalanodni akkor mellette kell lenned, de csak bizonyos távolság tartással. Ha valóban "illeszkedtek" egymáshoz (személyiségre gondolok) akkor észre veheti, hogy nem kell messzire mennie a boldogsághoz. Másképp semmiképpen, mert rossz vége lehet.
2013. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet az Ő akarata nélkül, higgy nekem. Engem naponta próbálnak lebeszélni még itt is arról a lányról, akiről tudom, hogy életem szerelme, de Ő nem szeret. És nem tudnak erről lebeszélni. Ami a legjobb megoldás, azt az első válaszoló leírta.
2013. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
max ha megölöd a srácot, de azt nem ajánlom mert lecsuknak... és nem vmi szép dolog ám ölni
2013. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!