Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért váltam ilyen állandóna...

Azért váltam ilyen állandóna csókra, ölelésre, szeretkezésre vágyó fiúvá, mert sosem kaptam könnyen meg a lányokat vagy, ha bármelyik csaj egy csettintésemre enyém lehetne is ilyen lennék?

Figyelt kérdés
Megőrülök már a gondolattól is, ha egy lány megölelhetek vegy csak megpuszilhatok, csókolózhatok vele. Ha csókról van szó nagyon sokáig szeretem csinálni, de igazából ez mindenre emondható a szexet is a lehető legtovább szeretem elhúzni és van, hogy fél órán tudnék egy lánnyal ölelkezve állni valahol. Egyszerűen imádom a cuki, aranyos, kedves, jó fej, érzelmes, gyengéd lányokat. ;) Csak hát nem valami sokat találtam mostanság, ők is messze élne és emiatt folyton írom is nekik, hogy úgy megölelgetném most őket, meg ők is szeretnék, de a táv mindig ott van. Na mindegy. :)
2013. júl. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jh, de az is közrejátszik, h látens bu...zi vagy.
2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik pasim is ilyen volt, mindig midnaddig, amíg nem lett stabil kapcsolata. Utána inkább csak dugott volna minfenkivel.
2013. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? különben csak szeretet hiányod van...de ha ilyen kedves vagy miért megy nehezen a barátnő keresés?
2013. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bummer ***** válasza:
Semmi baj veled. Egy kor után meg főleg a nők ideálja lehetsz, ha személyiségben ilyen vagy.
2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos közrejátszik az is, de így jobban meg is becsülsz minket! Priviben elmondom neked, egy kicsit a pszichológiai oldaláról. Nagyon egyszerű. Amúgy ez egy főnyeremény tulajdonság!!! :)
2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!