Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem vágynak annyi...

A lányok nem vágynak annyi alkalmi szexre, mint mi, fiúk?

Figyelt kérdés
Mert az köztudott, hogy mi sokszor sok nőbe belevájnánk a farkunkat, de a hölgyeményeknél ez egyáltalán nem így van?
2013. júl. 31. 01:57
 1/2 anonim válasza:
Ha lányok nem vágynának rá,akkor valószínűleg az "egy éjszakás kalandok" csak a homokosoknál fordulna elő.Vágynak rá,csak nem annyira és nem olyan gyakran,mint mi.
2013. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az esetek 98%-ában némi érzelmi töltet - nem összetévesztendő a szerelemmel- is kell ahhoz, hogy vágyat érezzek valaki iránt.

Volt már olyan, hogy a nagy szingliségben vágytam az együttlétre, lett is volna rá partner - de visszavonulót fújtam, mert tudtam, hogy egyrészt nem lenne olyan jó így, másrészt pedig bántott volna a tudat, hogy odaadom magam egy ismeretlennek. Néha nagyon zavart, hogy így gondolkozom, de rájöttem, hogy mindenkinek más fér bele, én pedig ilyen vagyok.

Úgy mondanám, hogy maga a vágy megvolt, csak a vágy tárgya nem teljesül nálam ilyen esetekben - és tudom magamról, hogy egy maraton a vibrátorommal jobban kielégít, mint egy ismeretlen.

2013. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!