Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igazat mondhat a...

Szerintetek igazat mondhat a lány, ha ilyet állít vagy csak kamuzik?

Figyelt kérdés
Azt írta, hogy neki nem a külső a lényeg, hanem a belső. Én viszont egy csúnya fiú vagyok és félek, hogyha majd élőben meglát nem akar tőlem semmit sem. Jó fej vagyok, sok lány kedvel így neten, amikor csak levelezgetünk és nem tudjká hogy nézek ki, szóval ezzel nincs gond, de a külsőm az sajnos eddig egy lánynak sem jött be tudomásom szerint élőben még. :/
2013. aug. 1. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Így van.Rontsd el az esélyed ilyen hülyeségekkel.
2013. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Képet nem cseréltetek még? Egyébként én az a típus vagyok, akit ha megfog egy srác személyisége, akkor nem érdekel hogy néz ki. Úgyhogy nincs minden veszve, hajrá! :)
2013. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A csúnyaság relatív. Nekem is ezerszer fontosabb a belső, de a negatív kisugárzású pasiktól menekülök. Szóval az, hogy a belső számít, nem azt jelenti, hogy akkor már van esélyed, hanem azt, hogy mással kell megfognod... de meg kell fogni, nincs "nyert ügyed" csúnya fiúként! Sokan azt hiszik, hogy ha nem számít a külső valakinek, akkor bárki jó... de ez nem így van! Nem jó bárki, tényleges belső értékeket, kisugárzást kell(ene) felmutatni!
2013. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

küldj képet és kiderül

legalább egy kicsit minden lánynak számít a külső

de lehet hogy neki megfelelő lennél akkor is , ha másnak nem tetszel

2013. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember van aki nem felszines, és nem a külső számít neki, hanem többet ér számára az, hogy lelkileg, érzésileg, egyéniségileg kiemelkedő legyen az a másik ember.

Minden szép külső egy idő után-főleg a kor előrehaladtával változik, és nem pozitiv irányba-egyetlen embernél sem. Hiába botoxozik az illető.

2013. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Didiiayer ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy igazat mondott, viszont ez csak akkor fog tényleg kiderülni, ha élőben találkoztok. Azért esetleg egy képet küldhetnél neki.
2013. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Velem az a baj, hogy frusztrál a külső és randikon is folyton azon agyalok, hogy most biztos rondának tart meg undorodik tőlem. :/ Sok lány rondának nevezett már amúgy, akiknél bepróbálkoztam, de ők mondjuk jellemre sem tűntek rendes típusnak, viszont őszinték voltak az tuti és ezért sincs semmi önbizalmam, úgy érzem egy lánynak sem tetszehetek ilyen külsővel. Az más kérdés, hogy képeimet látva már több lány is helyesnek tartott. Egyébként neki is küldtem több képet is, helyesnek, cukinak tartott. Nekem is bejön, az a baj, hogy túl szép csaj, szerintem hozzám képest különösen is az. Én egy átlagos külsejá lánnyal is beérném amúgy ő viszont a jó csaj kategória, emiatt még inkább parázok az élő randi miatt. :/
2013. aug. 1. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem- az ápolatlanságot leszámítva -mindegy a külső, ha valakinek a személyisége megfogott, biztos ő is így van ezzel, úgyhogy nyugi, menj el a randira, és csak add önmagad
2013. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamuzik. Minden lánynak csak a külső számít.
2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha ápolt vagy akkor nem baj ha nem vagy adonisz. De ha küldesz képet privátban szivesen mondok véleményt (:
2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!