Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt meleg vagy bi...

Vannak itt meleg vagy bi srácok? 17/F

Figyelt kérdés
:)

2013. aug. 2. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

16/f

Aki úgy gondolja írjon és irkálhatunk, aztán kitudja.. :DD

2013. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha legalább vannak homoszexuálisak ezen a világon, ne szerezzek már róla tudomást! Nem elég, hogy konkrétan tele van velük a világ, (ami nem érdekel egyáltalán), de hogy itt hirdessék magukat. Az univerzum legelkorcsosultabb faja az ilyen.. Undorító, és kiábrándító. Azóta vannak b/zik, amióta van olyan réteg aki elfogadja őket.. Természetellenes, más emberekbe sulykolják, hogy semmi gond nincs azzal ha valaki más.. Egyre több homokos lesz....
2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Bi vagyok, ugyanúgy érzek a férfiak iránt, mint a nők iránt! :))) 16/F
2013. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
én is bi vagyok :) :D
2013. aug. 12. 14:21
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
ezaz.. örülj magadnak.. -.-"
2013. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es: ha nem akarsz tudomást szerezni rólunk, akkor miért kattintottál rá a kérdésre? Hiszen ha te 110%-ban hetero vagy, akkor a kérdés nyilvánvalóan nem neked szól... o.O
2013. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem azzal szereztem rólatok tudomást, hogy idekattintottam.. Hanem, hogy ez a kérdés kiírásra került.. Elvégre mindenki szidja, ha ezt az oldalt társkeresőnek használják, úgyhogy nem értem a felháborodásodat.. Az meg, hogy ide írtam, az az én dolgom, mert igenis zavar, hogy mindenhol "rólatok" hallani.. Véleményem akkor is van, ha ez neked egyáltalán nem tetszik, vagy fáj...
2013. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi problémám a véleményeddel, hiszen az oldal eredeti célja a vélemény- és a tapasztalatcsere. Vagy valami ilyesmi.

Csak egyszerűen nem értem azokat, akik hozzád hasonló kommenteket irkálnak. Egyrészt nagyon sok "Vannak itt dugnivaló jó nők? 24/F" típusú kérdésről lehet olvasni, ami hasonló funkciót tölt be, mint ez a kérdés. Valószínűleg. Másrészt te is nagyon jól tudod, hogy a kommented miatt senki nem fog megváltozni. Ugyanúgy lesznek majd társkeresős kérdések, mint eddig...

2013. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
az attól függ ;) 15/f/bi
2013. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Aham,írhatsz is ha akarsz:)16/F
2013. szept. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!