Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főként biszex/meleg fiú...

Főként biszex/meleg fiú tanácsát várom: mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen hetero életet éltem (néha becsusszant egy egy részeg smárolás fiúkkal), volt is hosszabb kapcsolatom lánnyal. Egy ideje egyedül vagyok, és egyszer egy külföldi meleg srác el akart hívni randizni, de nemet mondtam, mondván, hogy nem vagyok meleg. Hosszú a sztori, a lényeg, hogy elkezdtünk e-mailezni, viszont annak ellenére, hogy hetente többször is látom, nem beszélgettünk még soha élőben. Elkezdett érdekelni, így mondtam neki, hogy találkozzunk, meg is beszéltük, de a találkozás pontos idejét nem. Aztán egyszer csak nem válaszolt arra, hogy mikor találkozzunk. Én ezen kiakadtam, és írtam neki: "kössz a gyors választ". Azóta ha találkozunk rám se néz kb, előtte folyton bámult, rám kacsintott, köszönt, most semmi.Elég nyominak érzem magam ezek után, de még mindig szeretnék vele találkozni. Viszont most még 2 hétig biztos nem futunk össze. Gáz lenne ezek után írni neki még egy e-mailt? vagy nyíltan le vagyok offolva és fel kéne fognom? Másik dolog, hogy most már a végére akarok járni annak is, hogy biszexuális vagyok-e, vagy csak egy túl kíváncsi hetero... bi/meleg srácok ti mit gondoltok a szituról?20/F

2013. aug. 2. 22:17
 1/5 anonim válasza:
100%
szerintem ez a hajó elúszott , a melegeknél nem szabad leragadni az első srácnál akit meglátsz,
2013. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem biszex vagy nem meleg.
2013. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: nem hangzik túl jól, de köszi:)

második: meleg biztos nem vagyok:) de azért a te válaszodat is köszönöm

2013. aug. 2. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi heterónak én sem tennélek be,ha érdekel a dolog akkor kíváncsi biszex,főleg ha bánt a dolog :D

a válaszom viszont szintúgy az mint az elöttem szólóknak,ez a hajó elúszott,de ne csüggedj lesz másik :D

2013. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát oks, hiszek nektek:D akkor ideje továbblépni
2013. aug. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!