Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk nektek mennyire szamit a...

Fiuk nektek mennyire szamit a mellmeret? Baj ha egy csajnak kicsi a melle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Engem nem igazan zavar ha nem kidolgozott teste van valakinek...
2013. aug. 3. 10:39
 12/19 anonim ***** válasza:
A normális embereknél nem számít. Én is a kisebb mellekért vagyok oda inkább, de nem ez alapján döntöm el, hogy járnék-e a lánnyal vagy nem.
2013. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy hátrányban. :)
2013. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Főkent azert kerdeztem ezt meg mert kivancsi vagyok mennyien irnatok azt h fujj meg stb....

De latom nem minden ezen mulik....

Abbol idultam ki h a baratnomnek szo szerint mar husztustalan nagy mellei vamnak a korahoz kepest.....es ő erte oda meg vissza van minden pasi.......

2013. aug. 3. 10:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát a túl nagy az már undorító, de azért jó, ha formás és feszes (szerintem).Egyébként, ha nagyon zavar, akkor vannak állítólagos természetes mellnagyobbító szerek, persze boltban nem lehet őket kapni, csak recept van rá, aztán aki tudja, az megcsinálja magának.
2013. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem nem számít egyáltalán, megnézem a picit is meg a nagyot is, mindegyik tetszik! :)
2013. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a nagyobbakat, de a kicsivel is elvagyok:D szóval nekem a nőiesség része egy kb nagyobb mell, de azért a kisebb is lehet szexi:D voltam már mindkettővel, jelenleg egy C75-s mellű barátnőm van, ez nekem tökéletes, van mit fognom:3 szóval szerintem simán jó a kisebb is, talán a nagyobbakra több pasinak van igénye, de ugye ami van azt kell szeretni:D 16/f
2013. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azaz jobb a nagy de a kicsi sem rossz?!
2013. aug. 3. 12:03
 19/19 anonim ***** válasza:
annyira nem is méret inkább a forma ami számít :) a kis mellek is lehetnek irtó szexisek
2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!