Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja mostanában...

Miért mondja mostanában minden srác mikor megismerkedünk és poénkodik a haverjával, hogy "mi ilyen vicces fiúk vagyunk"?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben megismertem pár fiút (strandon,Balatonon,egyéb helyeken),és beszélgettünk,mindig 2 srác volt együtt,és poénkodtak,nevettünk,aztán mindig mondta az egyik,h "mi ilyen vicces fiúk vagyunk". :D Nincs ezzel semmi baj,h ezt mondják,csak furcsa nekem ez így,h pár héten belül már többször előfordult (minden alkalommal...). Mi eez??? :D

20/L


2013. aug. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Homokosok nem vitás.


2 kis búzacsíra, ne foglalkozz velük.

2013. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez alap dolog, főleg társaságban :D
2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ők ilyen vicces fiúk. :D :D :D :D :D
2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem erről az agyatlan páwák ugaranak be akik ilyen b*zis módon "poénkodnak és akkor benyögi affektálva az egyik, hogy "jaaj mi ilyen kis vicces fijúk vagyunk"
2013. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem viccesek, ezt ők is tudják, csak magukat (meg téged) akarnak meggyőzni az ellenkezőjéről :D
2013. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!