Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik itt akarnak ismerkedni...

Akik itt akarnak ismerkedni miért nem írnak néhány sort?

Figyelt kérdés

pl érdeklődés, személyiség, stb

vagy legalább arról, hogy kikkel akarnak


2013. aug. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mert így csak csökkentenék az esélyüket..
2013. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Egyébként én már írtam ki ilyen kérdést, megjegyzem kíváncsiságból. Az elsőbe alig írtam valamit magamról, csak a korom, a kinézetemről két szót, meg a belsőmről kettőt. A másodikban írtam egy-két bekezdést a belsőmre vonatkozóan, meg arról, hogy kit keresek, meg arról, hogy kábé hog nézek ki. Szerintetek melyikre jött több privát? Naná, hogy az elsőre! Nem is értem.. Pedig a hosszabb magyarázatba az igazat írtam, ami nem olyan elrettentő. Ennek ellenére oda alig írtak. Azt kell mondjam, a mostaniaknak az egyszerű emberek kellenek, nem kell a rizsa, nem kell az őszinteség. Nem értem, nem értem..

2013. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez egyértelmű. leírtál mindent már nincs miről beszélgetni... elolvasta, megismert, igy már nem íváncsi
2013. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ha pár sort tud csak beszélgetni, és ennyitől kifogy a témából, ammor minek írjon

a másik meg az, hogy ha ír magáról és amit leírt az alapján már nem érdekes, akkor miért várna ilyenektől privit?

2013. aug. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!