Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem nézek ki túl jól, de...

Ha nem nézek ki túl jól, de talán én is tetszem neki, ezt mondhatom neki?

Figyelt kérdés

Ha nem akarok túl nyomulós lenni

szóval úgy terelni a szót hogy kezdjen el panaszkodni, hogy csúnya (egyébként nem az) és hogy nincs barátja

erre én megdícsérném és azt mondanám neki hogy ha jobban néznék ki biztos bepróbálkoznék nála


2013. aug. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ez az önbizalom hiányra utal,semmiképp ne mondj neki ilyet
2013. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha éppen arról panaszkodna hogy nem szép akkor inkább csak annyit mondj neki hogy szerinted nagyon szép és hogy nekem igazából nagyon bejön.
2013. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad jól tálalni. Semmi képen ne mondd neki azt, hogy "ha jobban néznék ki....". Egyszerűen fogd meg a kezét és mondd neki, hogy "nekem igenis tetszel". Biztos hogy zavarba fog jönni és lehet hogy nem lesz egyből ölelkezős csók, de még kialakulhat belőle valami.
2013. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!