Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha minél...

Miért van az, hogy ha minél jobban -bocsi a kifejezésért- szarok a csajra, annál jobban kezd érdeklődni rólam, felém?

Figyelt kérdés
Eddig még nem találtam lányban kivételt! Létezik olyan akit humorral és kedvességgel el lehet bűvölni úgy hogy nem a barát kategóriába rak?

2013. aug. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "női logika" (Ha ezt nevezhetjük logikának egyáltalán)


Mindig az kell nekik aki lesz**ja őket. Lehet tök ugyanolyan csávó udvarol nekik, de az "Milyen ronda" aki meg nem lehet az meg "milyen szép"


F*ck logic!

2013. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van hát... de nem értem a kérdést. Miért szarsz a csajra?
2013. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért van hogy egy kis idő után elkezdj érdeklődni iránta te is

velem is ez volt csak én érdeklődtem a barátnőm után és 3 év után belém szeretett

2013. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert amikor nyomultam rá, tojt a fejemre
2013. aug. 4. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert addig lát benned kihívást, amíg nem mutatsz iránta érdeklődést. Ha egyből úgy tálalod, hogy bármit megtennél érte, akkor hamar beléd fog unni. Egyszerű pszichológia.
2013. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a macska; ha simogatod akkor dorombol, de egy idő után el akar menni, és ha nem engeded akkor mit csinál? nyávog, össze-vissza karmol. VISZONT ha nem veszed fel azért, hogy simogasd akkor pedig mit tesz? bármit annak érdekében, hogy tudomást vegyél róla. Remélem érted a hasonlatot :)
2013. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már kismilliószor válaszoltam rá miért történik de még mindig felteszik ezt a bugyuta kérdést.
2013. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez egyéntől függ

na meg A TÚLZOTT NYOMULÁS, tényleg sok :) nem arról van szó, hogy azt szeretjük, ha egy pasi szar ránk, mert ha rám szarna egy pasi, akkor onnantól kezdve én is levegőnek nézném

egyszerűen csak azt értékeljük, ha van BÜSZKESÉGETEK, és nem vagytok papucsok! nem kell a végletekbe esni...és akkor minden rendben lesz

ha meg az kell neki, hogy leszard, akkor szerintem hagyd... az ilyenek szimplán csak k*rvák

2013. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők már csak ilyenek. :D
2013. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!