Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nagy baj, hogy én...

Miért olyan nagy baj, hogy én az idősebb pasikat kedvelem, de én meg nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Vágyom egy férfi érintésére, lehet hogy kor alapján azt hiszitek egy kis nyavajgós tini vagyok, meg hasonlók, de nem. Sokkal érettebb vagy a korombelieknél, nem vagyok annyira szép mint egy modell, nem jönnek be a hercegnős, meg a hasonló kisgyermekes dolgok, meg a plüssök sem, mint egy tininek, vagy akár a 20on éveseknek. És ezek a páva állítólagos fiúk sem tetszenek. Olyan szívesen lennék egy idősebb férfival, mint egy hasonló korúval...
2013. aug. 4. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyerekek hiszik azt, hogy pl a hercegnős dolgok, vagy a plüssök gyerekesek, csak mondom. A tinik meg általában pont, hogy nem kedvelik ezeket, mert mérhetetlenül ki akarnak törni a "gyerek vagy még" jellegű megjegyzések alól - kb mint te. Ezt érettebb vagyok a koromnál dolgot annyira azért nem hangoztatnám, de ez csak az én véleményem.


Ha ronda vagy, akkor idősebb hapsiból is csak ronda jut, ha jól nézel ki, akkor tudsz válogatni, ilyen marha egyszerű.

2013. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ez,kicsilány,mi örülünk ennek :) 32/F
2013. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13-17 közé tennélek be korban az írásod alapján (nem sértődj meg nem annak szánom) az, hogy nem kellesz senkinek az hülyeség sok lány van, aki hasonlóan gondolkodik magáról "érettebb a koránál", "páva fiúk" a korodnál érettebség az csak nézőpont kérdése, a másik pedig, hogy kerüld az olyan helyeket ahol"páva" fiúk vannak. Egyébként én is sokáig így voltam ezzel a dologgal, hogy senkinek sem kellek, nincs olyan ember aki hozzám illene, mégis itt az oldalon találtam egy tökéleteset a számomra. (Nyugodtan vessetek meg érte) 16/f
2013. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.

Írj ha gondolod:D

2013. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez még nem hangzik rosszul, de te mennyi idős vagy, és menmyi idősek, akikre vágysz?
2013. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel probléma, sok idősebb pasi is van, akinek pont a fiatalabbak jönnek be, még magamfajta harmincas is :)))

Kérdés, hogy mi a célod: komoly kapcsolat-e vagy járás, kalandozás, tapasztalatszerzés. Mert ha komoly kapcsolatban gondolkodsz, akkor meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy egy idősebb pasi már valószínűbb hogy családot, gyereket akar, ami a Te szempontodból azt jelenti, hogy fiatalon meg kell ezt lépned, és nem csak 30 fölött, amikor a mai nők többsége eljut a házasság, gyerek gondolatáig.

2013. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megtetszettél. Írhatnál, ha gondolod. :)
2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!