Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy valjam be neki? 14/f

Hogy valjam be neki? 14/f

Figyelt kérdés
Már 8 ève ismerjük egymást ès nekem nagyon tetszik a lány.Hogyan valljam be neki hogy szeretem?(14 èves õ is)
2013. aug. 4. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csá, bejössz
2013. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így: "szeretlek"
2013. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mond neki,hogy szeretnél vele őszinte lenni,és lehet,hogy ez nem kölcsönös,de de te szereted Őt,és nem akarod elveszteni. :)
2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Na figyelj mindenki írja, hogy menny oda hozzá és vald be neki, én tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű hidd el velem is volt ilyen már jó sokszor. Ha te is tetszel neki akkor ezt látni fogod rajta pl. amikor meglát elpirul vagy folyton bámul stb. De ha mindenképp el szeretnéd mondani neki akkor ahhoz szedd össze minen lelki erődet menny oda hozzá és vald be de a mai lányoknál már elképzelem, hogy fogja magát és kiröhög úgyhogy vigyázz.
2013. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, ès milyen helyszín legyen?
2013. aug. 4. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá a suliban, vagy máshol, ahol egyedül van. Ha társaságban van, SEMIKÉPP NE hívd el! És nézz a szembe És mondd azt, hogy ,, Figyelj, már régóta meg akartam mondani neked, hogy SZERETLEK. Ennyi. :)

SOK SZERENCSÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már régóta tetszel nekem, és nagyon szeretlek.
2013. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1000Kössz a válaszokért.remèlem nem ègek be.
2013. aug. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!