Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz hogy a lányok általában...

Igaz hogy a lányok általában megérzik ha megtetszenek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Akkoris ha ő például nem mutatja ki annyira, csak mondjuk egy mosollyal vagy pár kedves szóval, ami nem túl feltűnő, hisz a barátok is így viselkednek. És nekem például bejön egy 3 évvel idősebb fiú, aki nagyon rendes velem, de lehet hogy csak barátként tekint rám, és nem is ismerjük egymást annyira, ezért én lépni se mernék, amíg biztosabb nem leszek a dologban...

2013. aug. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Különben nem lenne ennyi ilyen és ehhez hasonló kérdés az oldalon, hogy

"Egy fiú elhívott randizni, azt mondta gyönyörű vagyok és szeretne jobban megismerni, akkor most tetszem neki?"

2013. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de lehet hogy ez csak önbizalom kérdése, nem? Pl ha valakinek égigérő önbizalma van, az bátrabban belevág és kezdeményez. S akinek nincs az alulmarad?
2013. aug. 4. 22:17
 3/7 anonim válasza:
Most nem a 12-13 éves lányokról van szó...Az eszes lányoknak feltűnik...ritka az olyan ;D
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én speciel 15 vagyok :D És nem a szerelemről beszélek, hanem a kedvelésről meg ilyenek... Ebben a korban szerintem természetes :D
2013. aug. 4. 22:31
 5/7 anonim válasza:

Persze, hogy igaz.:D Bár nem minden esetben..de legtöbbször igen.

Szerintem nyugodtan kezdeményezz, hiszen bajod nem lehet belőle.:)

2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 randomgirlLOL válasza:
Szerintem igen, velem volt, hogy megéreztem, és "igazam" volt. :D
2013. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi miért ne mutatná ki ha tetszik egy nő neki?! Másik meg h úgyis látják h bámulod. Ennyi, nem kell hozzá sok ész.
2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!