Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretném a tapasztalatotokat...

Szeretném a tapasztalatotokat megkérdezni netes társkereséssel kapcsolatban. Pár hete alakuló (már egymásnál töltött hétvégés), társkeresőről induló kapcsolatban mennyire gond, ha egyik fél (férfi) még mindig tölt valamennyi időt a társkeresőn?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát még nem gond, de 4.-5. találka után nem kéne már.... gondolj csak arra, ha komolyabb lesz, és kiderül, h te közben vígan keresgéltél mást is mellette...
2013. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok. :) Pont ez az, hogy számomra zavaró, hogy ő még mindig ott van.
2013. aug. 5. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, a tapasztalatom azt mondja, hogy ez semmi jót nem jelent. Én úgy voltam ezzel, hogy egy idő (több hónap) után már engem idegesített, hogy fent vagyok, miközben nem is kerestem senkit, hiszen már éreztem valamit egy lány iránt, akivel onnan ismertük meg egymást. Töröltem magam, hiszen ez a normális. A csaj persze nem, minden nap fent volt, olvasgatta a leveleit, gondolom válaszolgatott is rájuk, stb. Amikor finoman tudattam vele, hogy hát én már töröltem magam, akkor nem értette, hogy miért... Amikor személyesen is beszéltem vele erről, akkor sem értette meg, hogy mi ebben a probléma. Mondanom sem kell, hogy az egészből semmi sem lett, miközben már voltak közös terveink és hát mondhatni alakult a dolog.


Az a baj, hogy vannak akik függővé válnak a netes társkereséstől, egyszerűen rászoknak. Szerintem aki komolyan veszi az egészet és találkozik onnan, mondjuk 3x valakivel és továbbra is érdekli az illető, akkor pl. hibernálja magát, hiszen ez a funkció arra való. Nem hülyíti sem azt akivel randizik, sem a többieket. Na, ez a korrekt viselkedés.


A barátod sztem egy p**s, ha továbbra is fent van, miközben már a hétvégéket is egymásnál töltitek...

2013. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De pl. Te minek voltál még fenn hónapokig, miután már megismerted onnan azt a lányt? És ha nem gond, még egy kérdés: a szakításotok oka egy 3. személy lett végül?

Egyébként nagyjából így látom, ahogy Te leírtad. Csak pont ez a függőség az, ami miatt kétségeim vannak. Sajnos ma már bevett szokás lógni a neten. A társkereső és a közösségi oldalakon főleg.

2013. aug. 5. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért maradtam fent több hónapig, mert ez az ismerkedés sajnos nem igazán úgy haladt, ahogy normális lett volna. Volt, hogy nem vagy csak nagy nehezen találkoztunk, pedig én szerettem volna. Azért nem töröltem magam, mert nálunk semmi sem volt biztos. Ilyen, hogy egy hétvégét együtt töltünk, sajnos sosem volt, pedig tök jó lett volna. Amikor viszont eljött az a pont, hogy kialakultak az érzelmeim a lány iránt, akkor nem volt kérdés, hogy törlöm magam, egyrészt miatta, másrészt magam miatt. Egyszerűen azért mert akkor mások nem érdekeltek.

A szakítás oka? Őszintén szólva nem tudom, hogy mi volt az oka, az egész szitut nem igazán értem azóta sem. Simán lehet egy 3. 4. 5. 6... X. személy, nyilván valaki(k) a netről. De én inkább azt gondolom, hogy itt más dolgok álltak a háttérben. Ez a lány, mint kiderült rengeteg fiúval randizott már előttem is, meg velem párhuzamosan is, meg elég hosszú ideje volt fenn a neten. Ő már simán a „profi társkereső” kategóriába esik, aki már annyira megszállottan az „igazit” keresi, hogy teljesen elrugaszkodik a valóságtól. Nála egy randi már szinte rutin, gépies, heti több alkalommal történik mindig mással. Érzelmileg kezd kiégni, ragaszkodni képtelen, állandóan összehasonlít mindenkit és azt hiszi, hogy holnap jön egy jobb…

Én azt gondolom, hogy oké, divat lógni a facebookon én is szoktam, nincs ezzel baj. A társkereső oldal viszont más sztem! Azok az emberek nem barátok, nem ismerősök, oda nem azért „járkál” az ember, hogy csak úgy elcsevegjen valakivel. Legalábbis én tuti nem.

2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Megkérdezhetem, hány éves vagy? Az alap gondolataid olyanok, mint az enyém, de szerintem én koromnál fogva kicsit "szélesebben" látom ezt.

2013. aug. 6. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. 23.
2013. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor jól sejtettem.

Tudod, 40 felett (ahol én járok) már kicsit másképp megy ez. itt már azért vannak jócskán tapasztalatok (jók és rosszak egyaránt). A rossz tapasztalat pedig elbizonytalanítja az embert, és gyanakvóvá teszi.

Nálatok talán inkább annyi lehetett a gond, hogy még nem forrott ki a hölgyike, talán még nem annyira volt érett, hogy elkötelezze magát. Ami ebben a korban még teljesen érthető.

2013. aug. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!