Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy pasi, aki tetszik, és...

Van egy pasi, aki tetszik, és lesz egy baráti összejövetel a közeljövőben. Gáz lenne így kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Flörtölt már velem, én is vele. Ebből gondolom, hogy nem undorodik tőlem. Arra gondoltam, hogy mikor kettesben vagyunk, konyhában például, akkor csinálok neki egy koktélt, és amikor leteszem az asztalra, akkor arcon puszilom. :D Szerintetek ostoba ötlet, vagy ha a helyzet adja akkor próbáljam meg?

2013. aug. 7. 23:26
 1/6 anonim válasza:
próbáld nyugodtan:) sok sikert!
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem rossz ötlet :) de a buli alatt keresd az ő társaságát, sokat legyél vele és ha eljön a megfelelő alkalom, lekapod, de az is lehet, hogy ő kap le ha nem félős :D 20/f
2013. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mi van akkor, ha nem jövök be neki? Nem gáz akkor? :D
2013. aug. 7. 23:56
 4/6 anonim válasza:
Ha,nem próbálod meg soha nem jössz rá,az élet meg rövid...ha értelmes,max közli veled h ő nem szeretne komolyabb ügyet stb,nem gáz sztem.De mivel írtad h ez a flört kölcsönös,nem hinném h pofára esnél :)
2013. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
majd irdd le hogy mi volt:)
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd le írom! :) Csak attól félek, hogy emiatt megaláz, mert ő nem szeretné vagy valami. Sajnos nincsenek túl jó tapasztalataim pasik terén!
2013. aug. 8. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!