Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb pasik is szoktak...

Idősebb pasik is szoktak nyáron vízparton, strandon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy látom a tizenévesek azok még lazán ismerkednek ilyen helyeken, de az idősebbek max csak megnéznek, majd kiesik a szemük, néha esetleg egy mosoly, de semmi több. Ezeket már mind várja otthon a csajuk és csak más nőket bámulni meg sörözni járnak oda?
2013. aug. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de csak sörözni, meg nézelődni járok strandra.
2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)


Régen az élményfürdőben volt egy iszonyat jó csaj és szerintem bejöttem volna neki. Nagyon szép volt és együtt csúszdáztunk zárásig.

Sajna túl félénk pöc$ voltam akkoriban és nem mertem tenni semmit sem. 22 lehettem.

Most 30 vagyok és ha lehetne akkor már megtenném de az asszony kikaparná a szemem így nem kell a balhé. :D

Bár a múltkor is volt ott egy gyönyörű 17-18 körüli csaj olyan fejlett testtel és nagy mellekkel, gyönyörű pofival a medencében és nagyon tanácstalan volt. De persze csak addig amíg meg nem jött a barátja. :D

Viszont ha egyszer szakítok akkor lehet hogy veszek egy fürdőbérletet. :D

2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vízparton lakom! ;)
2013. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 vagyok, bár nekem sajnos nincs túl fejtett testem, de legalább jó alakom van és nem vagyok kövér. manapság már ez is ritkaság shogy elnézem a többi leányt... na ez a baj hogy ilyen korban már vagy foglaltak vagy cspatostul járnak és akkor a lánycsapatokhoz mennek csak oda, egyedül üldögélő lányokhoz nem.
2013. aug. 8. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok és nem helyhez kötött, hogy hol ismerkedem. Tehát strandon is.
2013. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!