Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok akik egyedül vagytok...

Srácok akik egyedül vagytok és sose volt nő nektek az életetekben ti nektek miért nincs?

Figyelt kérdés
gondolom sok szűz srác van itt mint én ugyan avval a problémával hogy nincs barátnője de kérdezem tőletek nektek miért nem volt még? talán féltek a kudarctól hogy elutasítanak? vagy nem találtok normális csajokat csak ribiket..én szó szerint nem találok de nem azért írtam ki hogy sajnáltassam magamat és kapjak egy halom privit nem!csak érdekel akik hasonló helyzetbe vannak mint én miért nincs nekik

2013. aug. 9. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mer nem akarok
2013. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem van, anyukám :D
2013. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia :SSS
2013. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátnőm, és hosszú kapcsolatom sem volt az életbe. Persze volt már egy éjszakás kalandom, sajnos egy olyan lánnyal akinek tényleg csak fa**sz kellett én meg belementem mert reménykedtem hogy lesz is valami belőle, de nem.

Másik barátnőm akivel jártam 1 hónapot ő is csak azért akart velem összejönni mert ameddig nem talál neki való pasit addig jó leszek neki én is.

Meg én ismerkedtem is elég sok lánnyal, de a többség csak barátnak akart.

Nem vagyok már szűz ugyan de hiányzik már egy jó kapcsolat.

Most van kilátásban egy, úgy néz ki van esélyem egy helyes lánynál akivel együtt dolgozom, de nem biztos hogy túl sok lesz belőle.

De ez van nem mindenkinek jut nő az életbe, valakinek csak nagyon későn lesz kapcsolata. Egyik haverom sem talál egy normális barátnőt, neki is csak 1 volt az életben, de azzal is járt vagy 3 hónapot, ő is jól átverte....

2013. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt nő az életemben néhány, kemény 1-2 hónapokig,de 99%-ban azjellemző hogy egyedül vagyok.

Hogy miért? Mert a nők felszínesek és anyagiasak, csak státusszimbólumnak meg pénztárcának jó a pasas. Akinek nem lógnak a nemzetibankok a zsebéből és nem Justin Bieber, emberszámba se veszitek.

Hát köszönöm szépen, ebből nem kérek.

2013. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van. Mivel kicsi is vagyok meg ronda is, nekem is csak 1-2 rövid érdekkapcsolatban volt részem. Annak örülök, h emiatt legalább már nem vagyok szűz.
2013. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rettegnek tőlem az emberek.
2013. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3-ashoz hasonlóan, nekem is nagyrészt a szociális fóbia miatt. Interneten próbálkoztam, volt is egy pár lány, nő, akikkel sikerült úgy nagyjából megismerkednem, de ők végül elutasítottak. Nem vagyok biztos abban, hogy igazat mondtak nekem az indokokat illetően, ezt már sohasem fogom megtudni.

Igazából én már nem is tudom, hogy milyen jellegű kapcsolatra lenne szükségem.

2013. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!