Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertetek már meg itt fiút...

Ismertetek már meg itt fiút vagy lányt, akivel később találkoztatok, és még most is tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha igen ,akkor találkozásnál és beszélgetésnél több is történt?

2013. aug. 9. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Két olyan lány volt,akivel ismerkedtem és találkoztunk is,de velük már nem.

Ezenkívül lettek barátok is innen,de velük is tervben van a találkozás.

2013. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. aug. 9. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam asszem 2 lánnyal is, de nem volt hangulatom több talihoz... Sokkal beszéltem (talán egy tucattal, vagy többel), és abból olyan 2-3-at vettem fel face-re, és olyan 5-7-el beszélgetek más színtéren (ahol van chat lehetőség). Egy lány elég izgalmas mostanság (nem láttam még róla képet, de már így is lenyűgözött, ami nem hogy a gyk-n, de még a való életben is ritka!! :) )

Jah, de ez nem volt kérdés... :DDD


22f

Haverok a hobbimból fakadóan akadnak, de nagyon kis számmal. Face-re is felvettem már 1-et, és összesen 3 hobbis sráccal beszéltem itt még csak... :D

2013. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan lány, akivel találkoztunk, de nem lett belőle semmi több, ilyen-olyan okokból. Lehet, hogy idővel megpróbálom megint felvenni a kapcsolatot vele, aztán a többit meglátjuk.
2013. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismertem meg srácot, találkoznék vele és még több is lehetne(komoly kapcsolat szinten!), de nagyon messze lakik.

Viszont tartjuk a kapcsolatot még mindig.

Találkozóról persze többször is volt már szó.

2013. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó pár lánnyal de még nem találkoztunk viszont az az egy akivel most nap mint nap beszélek sok eséllyel találkozi is fogok vele és remélem komolyabb kapcsolat is lesz belőle.
2013. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 lánnyal találkoztam is, de elbénáztam sztem
2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!