Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudhatnám meg ki is ő?...

Hogy tudhatnám meg ki is ő? többi lent

Figyelt kérdés
Június elején egy rock koncerten találkoztam egy sráccal, nem beszéltünk se semmi, de ott tombolt mellettem és végig nézett meg mosolygott, mikor elindultak haza többször is visszanézett stb. A koncert óta összesen 5-6 alkalommal láttam de soha nem mertem leszólítani mert elég önbizalomhiányos és félős is vagyok. Egy lakótelepen lakunk, ugyanolyan zenei ízlésünk van, hasonlóan öltözködünk de nem tudom hogy tudhatnám meg a nevét. Vagy akár hogy hol lakik pontosan. Van egy ismertető jele (egy tetoválás a jobb vádliján) és le is tudnám írni hogy kb. hogy nézhet ki a srác. Szerintetek hogy tudhatnám meg ki ő? Tényleg nem merem leszólítani viszont érdekelne nagyon mert látszólag bejövünk egymásnak. :D Bocsi a hülye fogalmazásért!
2013. aug. 10. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hiába vagy félős, ha látszólag tetszetek egymásnak legalább köszönj rá... Onnan már ha tetszel neki folytatja, de ne hagyd annyiban szerintem.
2013. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!