Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lennél a barátja valakinek...

Lennél a barátja valakinek úgy, hogy fizetne érte? (Sima barát! )

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 21:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Utalni tudsz?
2013. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha egy barátra van szükséged kedves kérdező, írj nyugodtan privátban. Szívesen leszek a barátod. 18/L :-D
2013. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem vicc volt a kérdés... és nyilván nem netes barátra gondoltam.
2013. aug. 10. 21:49
 14/31 anonim ***** válasza:

A disznó tor nem erőszak, mostmár értem miért nincsenek barátaid.

Elriasztod az összeset magadtól. Ebben a tempóban soha nem is lesznek, túl nagyok az elvárásaid, kicsit hagyjál alább!

2013. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Pénzért simán
2013. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Megsajnálnám,mondanám,hogy próbáljuk meg ha nem megy ne erőltessük(pénzt nem fogadnék el).
2013. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy túl nagyok az elvárásaim?? Nem is tudsz semmit rólam.
2013. aug. 11. 07:32
 18/31 anonim ***** válasza:

Hidd el, elég ezt a pár sort elolvasni amit írtál és a személyiségednek a legfőbb vonásai felsinre térnek.

Egy gőgős, beképzelt, egyke, elkényeztettet gyermek vagy, aki valami roszat tett és hirtelen leesett a csillaga, és most már senki sem akar vele beszélni többet.

Azt hiszed, hogy a pénzel bármit megtehetsz. A nálladnál szegényebb embereket lenézed. Nagyon sokat válogatsz és általában elégedetlen van.

Te, kedves kérdező, nem önbizalom hiányban szenvedsz hanem épp tulságosan beképzelt vagy.

Nem 13-15 között lehetsz, még tapasztalatlan de azért elég nagy helyen érzed magad.

2013. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
* nem lehetsz több mint 13-15
2013. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Rohadtul mellélőttél. 23 éves vagyok. Egyáltalán nincs sok pénzem, csak nem költöm el minden baromságra. Új telefont 7 év után vettem, ruhát is csak akkor, ha nagyon kell és nem drága helyen. Nem járok bulizni, nem járok moziba, stb. Az eddigi legjobb barátom egy koszos cigánygyerek volt (és nem, nem pénzért volt barátom), szóval egyáltalán nem nézek le senkit. (Csak az ilyen barmokat, mint te!!)

Elég sok problémám van, ami miatt nem megy úgy az ismerkedés, mint másoknak.

2013. aug. 11. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!