Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenem megvan mégsem jön...

Mindenem megvan mégsem jön egy csaj sem nekem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van kocsim van házam, jól nézek ki(kondizom) 186cm 90kg.

Adok magamra mégis szűz vagyok 21 évesen:)


2013. aug. 10. 22:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz hogy nem járok sehova és nem ismerkedek nagyon max neten, de azt mondja mindenki hogy az ilyen pasikra ugranak a csajok mert olyan testem van(más mondta nem én)

de mégsem

2013. aug. 10. 22:58
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kondizol, még nézhetsz ki sz*rul. Hova tojjak, hogy házad meg kocsid van?
2013. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Ha ezek megvannak, akkor a csajok automatikusan elkezdenek özönleni a férfiakhoz, anélkül, hogy bármit is tenni kéne értük, nemde?


29F

2013. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sir Sarcasm ***** válasza:

akkor járj el szórakozni, villogjál a fasza kocsiddal, rendezz házibulikat stb.


legyél kreatív

2013. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hàt ha ez megnyugtat én is ebben a cípőben vagyok. Sokan mondják hogy szèp vagyok, sportolok jó az alakom, okos vagyok, és sok mindenhez értek, de mègsem talàltam olyat akinek odaadnám magam. Szerintem fiatalok vagyunk mèg, èn még reménykedek, hogy talàlok majd olyat, aki nem csak a külsőmre megy ès àgyba akar vinni, hanem meg akar ismerni. Drukkolok neked is. 20L
2013. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy eléggé sekélyes vagy, az alapján, amiket leírtál magadról. Ráadásul kondizás =/= jó megjelenés és szép külső.
2013. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
pl itt va az 5ös válaszoló, csapj le! :D
2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt gondolom, ha külsőre minden megvan, akkor belül lehet a gond. Azt pedig nem értem, miért azzal kezdted, hogy milyen milliókat érő dolgok birtokában vagy. Gondolom nem önerőből vannak ezek, anya-apa adta.

Mindenesetre én kíváncsi lennék rád, főleg az arcodra (mert a test nem minden). Ha gondolod, küldj képet nekem, akár beszélgethetünk is. :)

2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szar a kisugárzásod, szar a személyiséged, apám. Az sem mindegy.

Ezekkel a dolgokkal egy pénzéhes lotyót tudnál (vagy még azt se) befogni.

2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azokat a sors átküldi hozzám, aki alacsony vagyok, csóró és öreg. A társadalmi igazságtétel bizottság ajánlásával.
2013. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!