Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [Kaposvár] Leszbikus/Bi...

Ciana kérdése:

[Kaposvár] Leszbikus/Bi lányok ismerkedésre? (19/L)

Figyelt kérdés

Ősztől Kaposváron fogok tanulni, és szeretnék ismerkedni, barátkozni, vagy akár randizni. (.////.)

Pozitívum: anime-szerető egyének :3

Körülbelül 16 és 21 év közöttiek válaszoljanak, de szívesen beszélgetek akárkivel. : )



2013. aug. 10. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet bunkón hangzik, de örülök neki. Mondjuk Kaposvár nem tartozik az én territóriumomhoz, szóval visszavonom az első mondatomat, és áldásomat adom arra, hogy azt csinálsz amit akarsz Kaposváron :D (feltéve, ha a munkásságodnak nincsenek régión túlmutató következményei :) )
2013. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Uramisten xD Nem hiszem, nem szeretném legalábbis. :D És nem baj, ha néha az ember kicsit bunkó. Szerintem ez még tűrhető kategórián belül van xD
2013. aug. 30. 19:51
 13/14 anonim válasza:
Szia! Kaposváron vagy még? Elég sokat gondolkodtam az utóbbi időben, és az biztos, hogy hajlanék a biszexualitás felé. Ha kedved van, írj egy privát üzenetet :) 17/L
2014. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki úgy érzi, hogy ő is a szebbik nemért van oda. De még nem beszélt másik leszbikussal, így mondhatjuk tapasztalatlannak ilyen téren. Anime fan, és ha az is jó pontnak számít, hogy Japán és Korea szerelmes is akkor ő jó lehet. Írj üzit ha érdekel. :>


18/L (én nem vagyok az)

2014. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!