Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú a gimiben...

Tetszik egy fiú a gimiben évfolyamtársak vagyunk de még nem beszéltem vele. Szerintetek hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi hogy mit csinálja még közös óránk sincs de nagyon tetszik és biztosan másnak is de bárszak randira hívna ezt hogy érjem el?

2013. aug. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hát egyszerű köszönj neki és kérdezz tőle pár dolgot aztán ha te is tetszel neki akkor úgyis lesz kedve beszélgetni ha meg félős vagy jelöld be facebookon és ott írj neki
2013. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

Ha jóképű, akkor hagyd a fenébe!

Megjártam már, hogy megismerkedtem egy jóképű pasival (nem is eggyel), minden szép és jó volt, amikor az utcán összefutottam vele egy másik nőszeméllyel kézenfogva és szenvedélyesen smároltak.

Nem hiszek a jóképű pasikban, inkább egy átlagos, vagy nem szép kinézetű pasival kezdek kapcsolatot, mert tudom, őket a külsejük miatt utasítanak el.

Én nem a külsőt nézem egy pasiban, hanem belső tulajdonságát ismerem ki.

Ha szimpi, akkor megadom neki a zöld jelzést!

Tapasztalatból mondom és nem akarok neked rosszat!

Hidd el, jobban jársz, ha egy kevésbé szép küllemű pasit választol, ha nem akarsz csúnyán elvérezni!

Jóindulatból szólok!


Ui:

Egy nem szép fiúnak is meg kell adni a lehetőséget, hogy ne legyen örök életében egyedül, csak azért, mert nem szép, hiába kedves, odaadó és törődne veled!


27/N

2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dee nekem nem egy csúnya pasi tetszik akkor mehetnék akár a benszülöttekhez is ha csúnyáát szeretnék
2013. aug. 11. 15:58
 4/8 anonim válasza:
100%

Én pedig a javadat akarom :/

Ránézésre tényleg úgy látod, hogy nincs barátnője, mert nem ott tanul ő is, vagy valami, lehet van, csak megjátsza, hogy nincs :/

Mi van, ha odamegy hozzád a csaja és jól leugat téged, hogy mit akarsz a pasijától!

Mert ez is benne van a pakliban!

De könyörgöm, ne legyél már ennyire válogatós, hogy a helyes, jóképű pasik jöhetnek, a rondák meg menjenek, amerre akarnak!

Azzal, hogy egy rondáknak nem adsz esélyt, lehetőséget a kapcsolatra, és elutasítgatod őket, tisztába vagy te azzal, mekkora lelki traumát okozol majd nekik (függően attól, hány csaj elutasította)?

Megjegyzés:

A külső csak egy esztétikai dolog és nincs a homlokára írva, milyen az igazi énje!

A külsővel vissza lehet élni!

Ja, a belső a szépség tükre!

És ha kevésbé szép pasival jársz, azzal a világ még nincs eldőlve.

De te tudod, te érzed!

2013. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyetértek a 27éves csajjal, ment a zöld kéz!
2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ja, szerintem is.

Én sem vagyok szép, és ahány csajnál próbálkoztam, azt mondták, "Bocs, nem vagy az esetem, jó a szöveg meg minden, de nem tetszel, sajnálom!"

Erről ennyit!

Nem önsajnálatból mondom, hanem ez a szomorú tény és már unom, hogy mindig a jóképű pasik vannak előnyben!

Mi soha nem kaphatunk legalább 1 esélyt?

Ez mi, ha nem válogatózás?

Akkor mi?

Őszintén, miért csak a szép és tökéletes külsejűeket részesíted előnyben?

Meg tudod indokolni?

Szerintem nem!

2013. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha ennyire jól érzed magad a benszülötteknél, akkor okés -.-

Válogatós!

2013. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyeljetek aki nekem tetszik az sem egy álompasi egyébként vallásos iskolába járunk és nem nagyon vágjuk át a többieket úh. nincsen barátnője. Ő egyszerűen okos jófej vicces jóképű és nagyon kedves ezért tetszik de nem merek vele beszélni főleg miért nincs olyan ürügy amivel lszólíthatnám mert az évfolyamtársam. Lehet h a bennszülöttek egy kicsit kemény volt de nem a kérdésemre válaszolt az 1. válaszoló. Egyébként én nem nézem le a csúnyákat ki sem ejtettem de nem tehetek róla h aki nekem tetszik az tökéletes :):) Lécci segítsetek komolyan mit mondjak ??
2013. aug. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!