Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mikor és hogyan...

Fiúk! Ti mikor és hogyan hívtok randira egy lányt?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok és érdekelne hogy egy kapcsolatban mikor hívtok randira egy lányt. Mikor érzitek hogy bejön? Mikor csókoljátok meg először? Amúgy ha valaki unatkozna, írjon rám :)

2013. aug. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

sosem rajtam múlt itt sem. Hívtam már innen is, de mindig valami kifogást találtak :) Már nem hiszek ebben, holnap indulok világ körüli útra és hallani sem akarok a nőkről soha többé.


Huszonéves srác

2013. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csáá első.


nah én pla akkor hívom el ha előtte küldött "jeleket" pl szemeztünk, elmosolyodott, iylnek. bulihelyen felkérem pl táncolni, iylesmikkel szoktam csajozni.


mikor érzem? hát külsőr emár akkor bejön mikor odalépek, belsőre meg kitudja a beszélgeésből fog kiderülni hogy mágis, van e közös bennünk...


csóK!? hát első randin. szórakozohelyen meg kb 10 perc után, ha benne van a csaj.


honnan írsz?

2013. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én eddig kétszer hívtam randira lányt. először 14évesen legutobb meg 4 hònapja.

Mind a 2 nagyon kínos volt számomra az első nagyon örült együtt is voltunk 1 évig. Az utòbbi meg jùlius elején megcsalt, a krvája :D

csòkolozni meg csak akkor szabad ha látod hogy a másik is kívánja :) az lehet 1ora mulva de lehet 1 hét mulva is. :)

16/F

2013. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy budapest
2013. aug. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!