Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igaz lehet, hogy...

Szerintetek igaz lehet, hogy már voltak az életemben olyan 13-16 év körüli tini csajok, akiknek annak ellenére bejöttem külsőre, hogy a legtöbb tini meg felnőtt lány szerint is ronda vagyok és csak röhögni tudnak a nyomi, kisfiús vonásaimat látva?

Figyelt kérdés
Vagy inkább észre sem vesznek úgy a legtöbb esetben, sőt embernek sem néz a legtöbb lány, de mégis néha volt olyan, hogy például buszon nagyon szeemzett velem lány vagy úgy a szeme sarkából engem nézett és észrevettem. Sőt még fordultak már utánam is lányok, ráadásul nem is csúnya lányok. Egyszer pedig egy csaj odahívott magukhoz, volt ott a legjobb barátnője és pár fiú és azt mondták, hogy tetszem a lánynak, de a lány meg megijedt és hát nem is tudtam vele így beszélni sajnos, pedig szívesen megismertem volna, igaz én is elég félénk sárc voltam akkor még, de ma már tudnám kezelni a hasonló szitut.

2013. aug. 12. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van!
2013. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják: tipikus lúzer.
2013. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mondom h értem de igazad van.
2013. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
saját magadnak mondasz ellen először csúnya vagy aztán meg mondod a példákat hogy tetszel a lányoknak
2013. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es. Ezzel nem mond ellent! Antonio Cassano is bélronda ember, mégis egy csomó nőnek tetszik, akiket meg is dugott.
2013. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!