Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedne valaki 50 éves...

Ismerkedne valaki 50 éves leszbikus nővel? Szerintetek van esélyem? Komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben a kategóriában inkább fiatalok vannak. Viszont úgy vettem észre sok a leszbikus itt. Lehet van, akinek bejönne egy idősebb nő.
2013. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretnék minden egyszer kipróbálni... Egy fiatal fiú nem tenné meg? Gondolom nem, de hátha :-)

Szerintem csak jó helyen kellene keresned, mert itt csak mindenki fel fogja kínálni saját magát és nem fogod tudni meg különböztetni azt aki nem csak poénból jelez vissza. Miért ne sikerülne... sosincs későn.

2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem sincs késő, de itt valóban inkább a fiatalabb korosztály található

de vannak leszbikus társkeresők, szerintem érdemesebb lenne ott keresgélni :)

én szurkolok :)

2013. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem mindenképp van esélyed..a szerelem kortól független...én 18 évesen szerettem bele a 45 éves tanárnőmbe..ami persze reménytelen helyzet volt, hiszen férje volt és gyerekei...
2013. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy vagy biszex?
2013. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta találni valakit?
2013. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már nem tudjuk meg :-D
2013. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Naná!!!!
2014. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!