Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka, hogy tipikus,...

Mi lehet az oka, hogy tipikus, ronda, nyomi, alacsony fiúként már több lánnyal is smároltam, pedig a legtöbb lány undorodik tőlem meg azt mondják rám sokszor ilyen páwa fiúk is meg a jó csajok is, hogy ronda vagyok és sosem lehet nőm?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére már 5 lánnyal smároltam, eggyel pettingeltem és szex is meg lett volna, ha nem alakulnak úgy a dolgok, hogy egy ideig nem találkozunk... Amúgy én is rondának tartom magam, de észrevettem, hogy néha nagy ritkán eégsz szép cuki csajok néznek meg, úgy, mintha nekik én nem lennék ronda, meg az, hogy smároltak velem lányok és egyátalán nem ellenkeztek is szerintem csak mást mutat, nem azt, hogy minden lány rondának tart vagy tévednék?

2013. aug. 13. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki
2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt a szólást, hogy "Ízlések és pofonok." ?
2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

OKÉ...


Mi a kérdés :D?


Hülye vagy mint egy koszos lábtörlő :D

2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy miért van ez. Inkább örülj neki! :D
2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

te hiányoztál a boldogságomhoz :)


mocskos kerti törpe :D

2013. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
valakinek biztos te vagy az esete.
2013. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ilyenkor én szégyenlem magam helyetted! Igazán átoperáltathatnád magad!
2013. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekesek vagytok, ha egy lány jön ide önbizalomhiánynal kinyaljátok a fenekét a fiúkat meg csak támadni tudjátok. Emberség hol van manapság bennetek?
2013. aug. 13. 22:02
 9/18 anonim ***** válasza:
talán ha egy nap nem lenne egy tucat:ROnda vagyok bla.bla.bla,páwafiúk bla.bla.bla szép lányok bla.bla.bla
2013. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
talán ha egy nap nem lenne egy tucat:ROnda vagyok bla.bla.bla,páwafiúk bla.bla.bla szép lányok bla.bla.bla kérdések!
2013. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!