Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány kezdeményezi a...

Ha egy lány kezdeményezi a közelebbi ismerkedést, az baj?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki tetszik, sőt.... De nem tudom,hogy ő mit gondol. Bejelöltem facebook-on, tudom hol lakik.... Azon gondolkodom, melyik lenne jobb, ha bekopognék vagy ha írnék neki. Szerintetek? Beszélgettünk mär egy jópárszor. Nem tudom mit tegyek... Tanácsoljatok valamit :(
2013. aug. 14. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj inkább. Ijesztő lenne a lakás elé állítani.... Bár az is gáz ha egy nőnek kell irkálnia, hogy kelljen egy férfinak.
2013. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, de sztem is inkább írj!
2013. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogyha a lány kezdeményezi a közelebbi ismerkedést, csak fura, nem így szokták meg az emberek, de ebben semmi elítélendő nincsen.Szerintem jobb lenne, hogyha előbb írnál, hogyha mindenképpen arra jársz, mert hogyha csak miatta mész el és véletlen nem lesz otthon, akkor feleslegesen mentél.
2013. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig majdnem mindig ő szólt hozzám,csatlakozott hazafelé hozzám, sérelmezte,hogy nem integettem, zavarja,hogy kissé távolságtartó vagyok (kicsit nagyon... Mármint fizikai távolságot,de vagy 2 méterrel arrébb álltam mindig...). Szóval ő mindig kedves volt eddig meg minden.... És nem lakik messze. Ha falun laknánk mondhatnánk szomszédnak :D
2013. aug. 14. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló meg egy nagy idióta.


Miért lenne gáz, ha a lány is kezdeményez? A nők régen mertek lépni, ma meg itt kérdezősködnek. A hülye válaszolók meg azt mondják, hogy mindig a férfi kezdeményezzen.


Kiharcoltátok magatoknak az egyenjogúságot, jogotok van nektek is megtenni akkor az első lépést, senki nem fog érte leqrvázni.

2013. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem csak itt kérdezősködök,hanem mindenhol,mert én sosem voltam merész,nem értem a "jelzéseket" sem...:| amúgy 18 vagyok 'csak'
2013. aug. 14. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül neked szólt, hanem az #1-esnek. Láthatólag ő sosem venné a bátorságot, inkább csak várja azt a bizonyos sült galambot.


Te legalább nem berzenkedsz a gondolattól, kedves kérdező.

2013. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak azért nem,mert ma reggel hallottam,hogy lehet,hogy felmond,ugyanis együtt dolgozunk ugye... És egy furcsa...kellemetlen...sőt...szörnyű érzés lett rajtam urrá. Hiszen ha csak 1 nap nem látom,az a nap üresen telik... Olyan semmilyen. És az,hogy lehet,hogy többet nem látom ... Max néha,ha összefutunk... Valami elképzelhetetlen! Nem tudom elmondani,milyen volt az egész délelöttöm. És aztán arra gondoltam,talán tehetnék valamit... Ugyan nem biztos,hogy jó ötlet, de talán ... Szóval értitek...
2013. aug. 14. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj hogy ha te kezdeményezel, sőt...vannak olyan fiúk akik épp ezt szeretik. Be is kopoghatsz és facebookon is ráírhatsz. Bár, én facebookon megbeszélnék vele egy találkozást és ott közelednék.
2013. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az a gép előtt ülős... És ha csak 3-4 nap múlva nézi meg? Jó,elmegy hamarosan,de legalább tudnám,hogy tudja,hogy nem taszít meg stb ahogy gondolja. :/
2013. aug. 16. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!