Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg léteznek olyan szórako...

Tényleg léteznek olyan szórakozóhelyek, ahol beengedik a 12-14 éves kiscsajokat is?

Figyelt kérdés
Ilyen korombeli csajokat sosem láttam még sehol sem az a baj. Csak 16-30 évesekeet. :(
2013. aug. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
de ha egy 14 éves ki sminkeli magát simán kinéz 16-17 nek
2013. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak , csak azok a lányok annyira kivannak ütve mint egy zsák szar
2013. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

12-14 éves normális lányokat a szüleik nem engednek el szórakozóhelyre...

akik meg mennek, azok kivétel nélkül erősen kifestett, koravén lányok, akik nagylánynak akarják hinni magukat és ezért se gátlásuk- se gyerekkoruk... szomorú de tényleg így van.

Két hete egy szórakozóhelyre mentünk és odajött hozzánk két lány hogy vagyunk e már 18 évesek. Mondtuk hogy igen, miért? Ja semmi, ők 13 évesek és félnek hogy nem engedik be őket. És 13 évesen mindkettőn magassarkú, kint mindenük, én simán azt hittem, hogy tőlem idősebbek...


Ha 12-14 évesen el akartok menni bulizni, csináljatok valami házibuli szerűt, hívjatok pár embert-osztálytársat és úgy mehet a parti. Veszélyes és kiszámíthatatlan manapság ez a dolog még tőletek sokkal idősebbeknek is :/


(amúgy ne haragudj, ha félreértettem, de ha "korombeli"-t írtál akkor te is 12-14 vagy, nem?) :)

2013. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12-14 évesen, de még 16 évesen se kellene beengedni senkit egy szórakozóhelyre. Ha most egy olyan helyről beszélünk ahol sötétedés után a szüleik nélkül mennek el a gyerekek. Az ilyen helyek az alkeszról a drogról és az eszméletlenül kekszelésekről szólnak. Hát a kekszelés totál unalmas olyankor csak kekszet mártogatnak a langyos teába. Ráértek még arra.

Éjjel 12-16 évesen még aludni kell vagy ha nem megy akkor könyvekből tanulni, nem pedig rossz tapasztalatokat szerezni még az igazi élet kezdete előtt. :D

Tipp: Én ha még egyszer 12 lehetnék orvérzésig bújnám a nyelv könyveket. :P

2013. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hat figyelj szerintem a 12-14 eves meg nem is oda valo ;-) 18/L
2013. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pedig van! Vidámparknak hívják...
2013. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én pont azért nem járok itt vidéken bulizni mert az összes hely tele van 14 éves p***ákkal...
2013. aug. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!