Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy viselkedjek a sráccal...

Hogy viselkedjek a sráccal aki tetszik, de neki meg a barátnőm tetszik?

Figyelt kérdés
Megtudta hogy mennyire bejön nekem, de ő a barátnőmet választotta, igaz nem történt köztük semmi, de tudom hogy neki a barátnőm jön be. Hogy viselkedjek vele?
2013. aug. 16. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem éri meg...
2013. aug. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy.
2013. aug. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De pl ha kettesben találkozom vele gondoltam rá hogy kedves leszek vele stb. mert amúgy annyi volt hogy én meghúzódtam a háttérben eddig, és a barátnőm szerepelt. Így őt vette észre.Én nem is beszélgettem még vele soha kb. csak pár szót.
2013. aug. 16. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért a barátnőd, hogyha csak arra vagy jó ilyenkor, hogy meghúzódj mögötte a háttérben és mindenki csak rá figyeljen?A helyedben hagynám a srácot is meg keresnék új, normális barátnőt.
2013. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha barátnődnek is bejön, meg barátnőd is bejön neki akkor felejtsd el, akkor is ha ők mégsem jönnének össze. Kivéve ha a pasi nagyon el nem kezd udvarolni neked, de ezért te semmit ne tegyél.

Viselkedj vele, természetesen, bármilyen kapcsolatra köztetek ne tegyél utalást.

2013. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!