Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy nagyon ritka az olyan lány, aki nem felszínes, aki nem a küső alapján válogat, akinek a fiú belseje fontosabb?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy akárkivel jöjjenek össze, de az a mti a lányok csiálnak az már durva, nagyon brutális az a válogatás ami külső alapján megy, tök átlagos kinézetű fiúkat is rondának tartanak és lealáznak. Esélyt sem adnak nekik sokszor. Arról nem is beszélve, hogy a csajok jönnek folyton azzal, hogy a fiúk válogatósabbak külsőre. Mégis nekem rengeteg lány tetszik külsőre vagy el tudnám fogadni, ha jellemre megkedvelném. Persze van, aki már nekem sem jön be külsőre, de az ritka szerencsére.
2013. aug. 16. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
belseje? Max a boncmesternek fontos az emberek belseje...
2013. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány látni, aki elég csúnyácska pasival jár, de mégis szeretik egymást...
2013. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Full átlag vagyok külsőre, mégis csomó csajnak bejövök! Te miről beszélsz?
2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csak nekem nincs szerencsém, pedig mindenféle külsejű, személyiségű lánynál próbálkoztam már...
2013. aug. 16. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik manapság ez lett a "divat".. Bár szerencsére engem ez nem befolyásol, ugyanúgy a fiú/férfi tulajdonságai, jelleme érdekel (és fog is meg), mintsem a külseje (persze a helyes fiúkat a legtöbb hetero lány megnézi :D). De ha mondjuk ápolatlan, és/vagy lesüt róla, hogy tök sötét, akkor természetesen már más a helyzet.
2013. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés van. Ti amúgy hol ismerkedtek? Vagy hogy? Mert én baromira nem ezt tapasztalom, sőt! Rengeteg az aranyos, barátságos, nyílt lány. Mondjuk nem a nagycsöcsű pic.s@nacis, kilógó tangás, 2kiló sminkes csajokat kell csak észrevenni...
2013. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mert vannak olyan lányok, akiknek igenis igényük van arra hogy vonzódjanak a párjukhoz! Hogy működjön a kémia. Úgy gondolom hogy ha lehet egy olyan párom is, akit szépnek tartok, vonz szexuálisan, és minden rendben van vele, miért kössek kompromisszumot? Én tudom (és más, hozzám hasonló lány is tudja) hogy nem tudna együtt lenni olyannal aki nem tetszik neki. Nem leszek szerelmes attól hogy valaki kedves meg tisztelettudó, ugyanis, ez alap emberi tulajdonság. Egyébként meg azt vettem észre hogy az jóképűbb fiúk sokkal magabiztosabbak, nyugodtabbak, kedvesebbek, mint azok akik nincsenek megelégedve magukkal. Nem is találkoztam még közülük olyannal aki tapló, bunkó lett volna. Amit ezt az utóbbiakról nem mondhatok el. Azt veszem észre rajtuk hogy sokan sértődékenyek, bunkók, ha mégis összejönnek egy szép nővel, akkor állandóan féltékenykednek és továbbra sem képesek kibékülni magukkal. Legtöbbször ugyanis ez a probléma, nem az hogy valóban nagyon rosszul néznének ki. Nyilván van kivétel, de ettől függetlenül fontos számomra a külső. Ugyanúgy, mint a belső.
2013. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj könyörgöm, hagyjátok már abba ezeknek az értelmetlen kérdéseknek a kiírását! Minden nap van egy ilyen, nagyon unalmas. Vagy mégis mit vársz kérdező, hogy most majd elkezdenek privátot küldözgetni neked? Különben se általánosíts, tényleg sok szép lányt látni olyan fiúkkal, akik finoman szólva sem előnyös külsejűek, valami miatt mégis beléjük tudtak szeretni, komolyan nem értem az ilyen kérdéseket....Bocs, ha erősen fogalmaztam, de ez már kikívánkozott belőlem az ezredik ilyen kérdés után.
2013. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most akkor mi lányok meg kérdezgessük hogy jajj márt olyan ritka az olyan pasi akinek nem a rózsaszín agyú nagymellű, jó seggű, hibátlan arcú szőkített cicák jönnek be? Hát nem szörnyű nem? Hülye férfiak -.-..remélem érzed az iróniát. Amúgy ahogy írta valaki előttem, normális hogy egy embernek vannak igényei. Mért neked nincsenek? Az baj. Ha már mindegy csak valami nőnemű lény szóba álljon veled. Teljesen jogos ha nem tudok vonzódni hozzá nem tudok szerelmes lenni. Max ha annyira megnyerő személyisiége van számomra hogy eltereli a figyelmet minden másról :)
2013. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!