Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak meg egy lányt?

Hogy szólítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor látok helyes lányokat itt-ott de egyszerűen nem tudok kezdeményezni, még sosem ismerkedtem így. Régebben jártam bulizni és akkor ha kicsit ittam akkor volt bátorságom, de az utcán vagy villamoson teljesen más a helyzet. Tudnátok valami tippet adni?

2013. aug. 18. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Húzz le egy felest aztán köszónj. (Csak ne kérd meg a kezét).
2013. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
piálni nem szeretnék... :S
2013. aug. 18. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Oda mész és köszönsz neki?Amúgy az utcán elég sok lányt zavar, hogyha csak úgy leszólítják őket.
2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak simán menj oda és köszönj, a többi már csak a külsődön múlik.
2013. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Megjött apuci! ;)"
2013. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó persze nem az utcán hanem mondjuk buszon, villamoson vagy a boltban. Köszi. :)
2013. aug. 18. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:

# 4/5


Nagyon el lehetsz keseredve. Eddig tuti olyan lányokkal találkoztál akik nem érdemelnek rendes embert.

Én mindig barátokon keresztűl ismerkedtem és bár nem nézek ki jól még kövér is vagyok ,de nagyrészt sikeres vagyok. A kinézeteden nem múlik semmi.


Adj a külsődre, ápolt legyél, kellemes illatú, mosolyogj mindig ,légy humoros,határozott,stílusos és nem lesz nő aki ellenállna..


Kérdező: Szia, megtudnád mondani ,hogy ez a villamos hová tart?

Persze, blablabla..

Köszönöm, tudom hülyén hangzik ,de csak azért szálltam fel mert amikor megláttalak teljesen megfeledkeztem magamról.

Ezek után valami történni fog. Vagy valami perverz állatnak néz vagy romantikusnak gondol vagy elutasít ,mert "van párja".


Olvass el egy testbeszédről szóló könyvet nagyon sokat segíthet pl alan pease testbeszéd a szerelemben

Vagy kicsit átfogóbban általánosan a testbeszédről Alan Pease A Testbeszéd Enciklopédiája.


Sok sikert!

2013. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát beleolvastam, de elég komikus könyvnek tűnik, majd azért elolvasom hátha... :)
2013. aug. 18. 10:18
 9/10 anonim válasza:
csak menj oda és szólítsd le,ne görcsölj rajta sokat,az se jó...
2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Vagy csak szerinted nem nézel ki jól, vagy kamuzol. Ronda emberben hiába van meg mindaz, amit leírtál, nem fog kelleni egy nőnek sem.
2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!