Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kinek van kedve...

Lányok, kinek van kedve baranya megyei, pécsi,23 éves sráccal beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Láttam hogy mostanában nagyon elszaporodtak a baranya megyei ismerkedős kérdések, ezért gondoltam én is megpróbálom, nem vesztek vele semmit. Kedves, aranyos, normális lányok, nyugodtan írjatok akinek van kedve ismerkedni. Imádok sportolni, vannak cáljaim, csak vhogy még nem találtam meg a hozzám illő lányt.

2013. aug. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig álljál féllábon amíg itt találsz akár egy darab, kedves normális pécsi lányt is. Én pécsi férfiként megismertem ezen az oldalon rengeteg kedves, normális, és kinézetre is jó lányt, Budapesttől, Győrtől, Debrecentől és még sorolhatnám milyen városoktól kezdve minden honnan, de normális pécsi lánnyal nem találkoztam itt.
2013. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!