Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú akit táborban...

Van egy fiú akit táborban ismertem meg jobban, és megtetszett. Lent (? )

Figyelt kérdés
Jóban volt az összes szobatársammal,gyakran járt át beszélgetni,de tábor óta chatelgettünk és kiderült hogy a szobatársam tetszett neki de a lány megbántotta.minden részletet elmondott szerintem bízik bennem.Én meg kezdek beleesni és egyre nehezebb meghallgatnom a csajzós történeteit mert nem akarok barát lenni,ez kevés nekem.Viszont bevallani sem merem az érzéseim,ezért arra gondoltam hogy elhívnám valahova azt még nem tudom hogy hogyan, de szerintem nem is lenne merszem.tanácstalan vagyok, segítsetek:(. ráadásul 2 hét múlva koliba megyek, azonnali segítség kéne!

2013. aug. 18. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 14/l
2013. aug. 18. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős ez a sztori valahonnan, mondj csak milyen megyébe laksz?
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
zala.miért?
2013. aug. 18. 23:07
 4/7 anonim válasza:
Csak maradj meg barátnak :) Egy barát mindig 1000x többet ér mint egy szerelem,jó persze vannak kivételek de legtöbbször jobb a barátság.Most gondolj bele,jó összejösztök jártok,de hamar szakításra kerül a sor,főleg így h alig ismeritek egymást...szóval szakítotok és újra csak 2 idegen lesztek.Barátként pedig megbíztok egymásban,megbeszéltek mindent,és talán egy erősebb szerelem is kialakulhat majd :) Szóval szerintem tartsd vele a kapcsolatot barátként :P
2013. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem ez nem elég. Amúgy is olyan barát akivel vhatelek. Mokdjuk havernak,aki jól jön ha tanács kell,.
2013. aug. 18. 23:40
 6/7 anonim válasza:

4. vagyok..

Hát az olyan barát is jó,akivel csak chatelsz :P

Am lehet h időközben kialakul valami több is...csak ne kapkodd el a dolgokat..higgadtan és okosan csináld...

2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszi
2013. aug. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!