Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet csajozáshoz tollat...

Jó ötlet csajozáshoz tollat kölcsönkérni? Nagyon rosszul csináltuk? 28F

Figyelt kérdés

Tegnap Balatonfüreden egy szép lány a szürke 50 árnyalatát olvasta a strandon. Ha jól láttam, családdal jött, de sokat volt egyedül. Nekem nem annyira, de a barátomnak nagyon megtetszett. Nem egy nagy don juan, lehet, hogy el is rontotta, de valahogy égőnek éreztük volna, ha megszólítunk egy olvasó lányt, gondoltuk, gáz lenne "zavarni", mittudomén, nem egyszerű...


Égő vagy sem, mondtam a barátomnak, hogy kérjen kölcsön tőle egy tollat, írjon valamit a (saját) könyvébe, aztán majd mikor visszaadja a tollat a csajnak, kérdezze meg, mit olvas, stb. stb., így jön majd magától a beszélgetés, nem volt jobb ötletem. A haverom meg is kérdezte, de sajnos nem volt tolla a csajnak, így befuccsolt a nagy tervünk... Mielőtt elment volna a csaj pár órával később, odaszaladtam hozzá egy kis összehajtott cetlivel, rajta egy kis szöveg hogy " szívesen megismerkednék veled, jelölj be a faebookon, ez meg ez vagyok." (ezt a barátom írta).


Mondanom sem kell, hogy most azon kesereg nekem az idióta, hogy a csaj nem jelölte be, meg hogy mit rontottunk el....

Vélemények?


Szerintem igazán bejelölhette volna, vagy legalább egy üzenetet írhatott volna, hogy "bocs, de nem..." Nyilván "túléli" a kudarcot, de jó lenne tudni, hogy ba..tuk el!


2013. aug. 20. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem 18-at akartál írni véletlenül?
2013. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
A cetlivel csesztétek el, legközelebb szólaljatok meg.
2013. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ANnyit kellett volna mondani:

Igazából csak kamuztam a tollal és azért jöttem ide, hogy megismerhesselek. És egy mosoly. Ez mindent vitt volna. :D

2013. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod eleve nem is jött be a lánynak. A cédula nem feltétlenül lenne rossz ötlet, csak szerintem nem sok lány fog "kezdeményezni", azaz ilyen esetben még akkor sem feltétlenül jelölnek be valakit facebookon, ha bejön nekik az illető. Amikor már mondjuk nem olvasott a lány, akkor odamehetett volna a barátod valamilyen jó szöveggel, aztán ki tudja, akár még több is lehetett volna belőle egy szimpla beszélgetésnél. De az szerintem a csodával lett volna egyenlő, ha a lány bejelöli őt. (Mondjuk az se biztos, hogy van facebookja, vagy gyakran felnéz rá, vagy akart ismerkedni, vagy gépközelbe került stb.)
2013. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem 18-ak vagyunk, hanem 28. És jól nézünk ki mindketten (talán...), csak a béka s.gge alatt az önbizalmunk, meg b.asszus, azért csak úgy a semmiből odamenni egy vadidegenhez azért kell hozzá kurázsi. Bénák vagyunk, nem tagadom, bele kell lendülni a dolgokba. Akkor ezt elcsesztük, mindegy :)
2013. aug. 20. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalom fontos lenne (vagy legalább a látszata), amúgy meg talán pont az is a baj, hogy a semmiből mentetek oda, ráadásul pl. egy olvasó ember nem feltétlenül örül annak, ha megzavarják. Előtte nem árt felmérni a terepet, mondjuk megpróbálni szemezni az illetővel, aztán ha ő is benne van ebben a játékban, akkor igen, érdemes próbálkozni. A siker még úgy sem garantált, de kisebb a totális kudarc lehetősége.
2013. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem akarok bunko lenni, de nektek volt csajotok egyaltalan? Tudjatok hogy kell meghoditani EGY NOT?

Szex tema az ugy kb megvan?

2013. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagy bunkó, jogos a kérdésed is. Nem idióták vagyunk, csak nem tanítottak meg csajozni, vagy mittudomén. Nem önfényezés, de diplomások vagyunk, és tényleg nem nézünk ki s.zarul. Persze, hogy volt barátnőnk, a szex témás kérdésed vicces.. :) Eddig mindig baráti társaságból ismerkedtünk (én legalább is), volt előzménye a randira hívásnak. De így ismeretlenül még nem volt csajom sem nekem sem a haveromnak.
2013. aug. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!