Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pécsi lányok, kinek van kedve...

Pécsi lányok, kinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajna szomorúan veszem észre, hogy egyre kevesebb az olyan lány, akinek nem csak a bulik számítanak. Akiknek nem csak a külső számít, aki szeret még kirándulni, közös normális programokban részt venni és nem csak azon jár az esze, hogy minden hétvégén leigya magát. Tudom hogy vannak még ilyen normális értékrendel rendelkező lányok, csak nem tudom, hogy hol. Napi szinten sportolok, nem vagyok egy otthon ülő típus, de még nem találtam meg azt a lányt, akivel minden klappolna. Akinek van kedve ismerkedni, írjon!

2013. aug. 21. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs
2013. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok és ha te ezt így látod ahogy leírtad háááát akkor vagy nagyon rossz helyen ismerkedsz vagy csak félsz kezdeményezni egy normális lányál
2013. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!