Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsunk meg egy lányt?

Hogyan szólítsunk meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Ha például mozi után, strandon vagy akárhol meglátunk egy szép lányt és oda megyünk hozzá, akkor mit mondjunk neki miről kérdezgessem ? Köszi előre is a humorherold képződmények kíméljenek ...

2013. aug. 21. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! - ezzel kezd.
2013. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Hello hello, tégnáp véttem egy máálácot á vásárbán, hát képzeld el té drága leányká, á málác a nyomdobá se éér!
2013. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Héé csajééé :)
2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából amikor valaki ilyet kérdez, akkor nem az első mondatra gondol...mert annyit mindenki kitud nyögni hogy Szia...hanem arra amivel esetleg felkelti a lány érdeklődését. Mert önmagában azzal hogy kérdezgetjük őket mint vmi nyomozó attól még nem leszünk előrébb. Na és itt kellene hogy egy pár csaj elmondja a másik szemszögből hogy miről is van szó. :D
2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok donhuán, de ha nincs semmi, ami megfogna egy csajban, akkor nem kezdek el vele "sziázni"...

Ha meg tetszik valami benne, rajta, vagy amit tett, akkor az tökéletes téma...

Jó a hajad (nyersen, lehet dicsérni, ha gáz pasi vagyok akkor is jól esik a lányoknak egy szolid bók), olyan szép a hangod, vagy épp nagyon stíröli valami idióta a tömegközlekedésen, akármi... Ha nem találsz benne különlegeset, akkor hogyan hiteted el vele, hogy különleges? Sehogy... Egy ember sem szereti, ha tucatként kezelik, ezért keress valami "különlegeset" benne. :)


22f

2013. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:DD
2013. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Próbáld ezt: Szia varrónő vagy?

Valószínűleg azt fogja válaoszolni h nem erre te azt feleled h azért 20cm-t beveszel nem?

2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Improvizálni kell te nagyon okos!
2013. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!