Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gimibe megyek, új lányokat...

Gimibe megyek, új lányokat fogok megismerni, tipp, hogy hogyan tudok kapcsolatot teremteni valakivel?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, de még nem volt kapcsolatom...


Az egyik jövendőbeli osztálytársam csinált Facebookon egy csoportot, amelybe bevett mindenkit, akivel egy osztályba lesz/leszünk. Ezt részben jónak, viszont részben rossznak is találom.


Jó része: Kicsit megtudom, hogy milyen természetűek az illetők, megtudom miről mit gondolnak, megtudok úgymond alap dolgokat.


Rossz része: Mivel az alapiskolából jönnek páran a régi osztályomból is, amit ott KITALÁLTAK rólam azt most az "újaknak" is szétfecsegik. Ez pedig ahhoz is vezethet, hogy az "újak" rossz véleményt alkothatnak rólam, pedig nincs is okuk, mivel nem ismernek.


Vannak ott szép lányok is, akikkel meg szeretnék ismerkedni, nem csak azért mert szépek, hanem mert jó új emberekkel ismerkedni + mivel még nem volt kapcsolatom jó lenne ott valakivel összejönni. (Kicsit hülyén hangzik, tudom).


Mi a véleményetek erről a Facebook-os régi osztálytársas dologról?


Netán tudnátok valamilyen tippet adni, hogy hogy tudjam magam jól feltüntetni ellenben azzal, hogy a régi osztálytársaim miféle ökörségeket beszélnek rólam az "újaknak" ?


Előre is köszönöm a segítséget!


U. i. : Elnézést, hogy hosszú lett.


2013. aug. 22. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én is most megyek gimnáziumba is olyan szemszögből hogy szeretnék ismerkedni emberekkel együtt érzek veled .. nekem viszont nem lessz régi osztálytársam elvileg a következő osztályban ..a legegyszerűbb ha már az elején szoros barátságot kötsz valakivel és valószínűleg utána már nem fogja elhinni L
2013. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű: tisztába kell lenni azzal, mik a lányok igényei.


A dzsoli dzsóker mindig a PÉNZ.

2013. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
viselkedj természetesen,ennyi a titok.
2013. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kell törni a fejét annak, aki rossz dolgokat terjeszt és elterjeszteni valami szaftos dolgot róla. Amúgy meg inkább a tanulásra figyelj, mert kilencedikben a gimi kib***ott kemény tud lenni némelyik suliban.
2013. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


A tanulásra arra fogok figyelni...

Az ismerkedéssel kapcsolatban pedig: majd igyekszem :)

2013. aug. 22. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!