Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon önbizalom hiányom van,...

Nagyon önbizalom hiányom van, ötletek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy lány írta, hogy esély 9, de nem mertem ráírni, de mindig szemezgettem..Nagyon tetszik, de nincs semmi önbizalmam-e téren

2013. aug. 22. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor legalább a paladint told fel 99-re, mé mivel akarná dicsekedni neki?
2013. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj rá haver most tényleg mit veszíthetsz ha meg se próbálod ez fog mindig bántani hogy: úhh ha akkor írok neki akkor lehet hogy már együtt lennék. írj rá add önmagad ha nem jöttök össze akkor hülye volt a csaj. Ennyi... sok szerencsét!
2013. aug. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen :))
2013. aug. 22. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Állj mindig így hozzá aztán majd várom az eredményt :P privátba(2-es voltam)
2013. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viktor123456 ***** válasza:
Írj max nem lesz semmi. Eddig is az volt, bukni nem lehet. :-)
2013. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj rá, veszteni valód nincs. De szerintem neked nem önbizalom hiányod van hanem csak félsz a visszautasítástól. Sok siker. :)
2013. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem igazad van :) Meg még attól, hogy elutasít esetleg elmondja a közös baráti körünknek. :)
2013. aug. 22. 03:14
 8/9 anonim ***** válasza:
még annál is jobban megfogod bánni ha nem írsz rá. Higyj nekem,tudom miről beszélek.
2013. aug. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha elmondja a baráti körötökben? Semmi, egy csávó vagy akinek bejön egy csaj. Ha ezért vki beszól az... :D
2013. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!