Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé?

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, buszsofor. És hát nagyon szimpatikus. Nem tudom mivel közeledjek felé. Egyszer-kétszer màr beszéltünk de mindig csak ő kérdezett. Én nem tudtam semmit kérdezni tőle..:/ mit kérdezzek tőle hogy ne tűnjek nyomulósnak?

Tudnátok segíteni?



2013. aug. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki amikor felszallsz, hogy most sajnos nincs Nalad a berleted, de muszak utan szivesen bemutatod :)
2013. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek megint. Kérdezd meg hogy mióta csinálja, hogy bírja, néhány egyszerűbb kérdés. Hidd el, mi srácok észrevesszük ha egy nő érdeklődik utánunk(legtöbbször). Ha észreveszi magát, akkor viszonozni fogja az ismerkedést, de ha nem, akkor lehet nem akarja pl. Sok sikert! 20/f
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd el kocsikázni :DDD
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, hogy betudna-e parkolni a Te garazsodba? :)
2013. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!