Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van aki szeretne ismerkedni?

Van aki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Valakinek volna kedve ismerkedni? (16/F)voltam. Lakhelyem Budapest (Ha lehet élőből is azért irtam ki a lakóhelyemet:P ) Oka hogy nincsenek barátaim: Cigi pia stb miatt mert nem szoktam rá. Aki meg csak kritikát tud írni az inkább ne írjon csak az írjon aki szeretne. (Ha igen irjon privit.)

2013. aug. 22. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én sem szoktam rá a piára, de attól még ihatok...
2013. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk rá de attól még lehet, inni és atól hogy nem cigizel és iszol még lehetnek barátaid. Kár is ráhúzni ilyenekre :).
2013. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem azt akartam mondani hogy senki sem ihat. Hanem azt hogy én ez miatt vagyok kizárva a közösségből.
2013. aug. 22. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Emiatt senkit nem zárnak ki a közösségből. Nyomi vagy, ennyi.
2013. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem ismered a helyzetemet akkor nem kell lenyomizni. Igen képzeld van olyan akik ezek miatt kivannak zárva. Fogd fel és kész.Nem vagyok nyomi.
2013. aug. 23. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ne add már be hogy te csak ezek miatt nem tudsz barátkozni, mert ez f**zság? Mit nem tudunk a helyzetedről? Akárhol élsz kb van 1000-3000 veled egykorú emberke és mind egytől egyik elítél mert nem teszed ezeket? Ne legyél már hülye ez csak valami béna kifogás.
2013. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj akkor hidd azt. Rossz környéken is élhetek. Ez nem jutott még az eszedbe?
2013. aug. 23. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire rossz környéken senki nem él :D Ezzel cask magad csapod be.
2013. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekelsz higy azt amit akarsz.
2013. aug. 23. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen stílus mellett ne csodálkozz, hogy még az ország legnagyobb városában sem találsz egy.embert se aki a barátod lenne...
2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!