Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hátrány az ismerke...

Szerintetek hátrány az ismerkedésnél ha könnyen zavarba jövök, és hülyeségeket mondok?

Figyelt kérdés
Többen mondtàk hogy csinos vagyok, leszólítanak, de valahogy nem tudom jól kezelni.
2013. aug. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"Többen mondtàk hogy csinos vagyok" -ezek szerint lany vagy.

Nyugi, lanyoknal ez kevesbe gond mint fiuknal :D Bar elofordilhat, hogy nem fogsz kelleni a falu bikajanak.

Fel a fejjel! :)

2013. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól még azt mondják csinos vagy, az nem biztos, hogy igaz, mert azt hazudják facebook-on, viccet félre téve, ha mégis csinos vagy, bármit mondasz nincs gond, max hozzáteszed viccelek, vagy nevetsz, mosolyogsz stb.
2013. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ên inkàbb ègèsnek fogom fel az ilyen helszeteket, nem rég szinte elmenekültem egy sràctól, akivel ràadâsul egy suliba jârunk, fèlek a kínos szituàciók szàma növekedni fog az èvben. Igen 20 èves làny vagyok.
2013. aug. 22. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet aranyos is, akár fiúknál is :)
2013. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kicsit nehéz eset vagy, mert ha az uj emberke nem ismer, akkor könnyen elmenekülsz előle, lányos zavarodba, ha nagyon tetszik a pasi:DD
2013. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!