Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jól cselekszek?...

Szerintetek jól cselekszek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Vannak barátnőim akik mindig mondják,hogy hú most felszednek pasikat stb..meg hogy én miért nem kezdeményezek,de én úgy vagyok vele,hogy majd ha kell akkor majd a fiú érdeklődik irántam és keres még ha tetszik akkor se mutatok túl nagy érdeklődést iránta,de azért utalok a dolgokra. Nem akarok nyomulni. Ez baj?

2013. aug. 22. 18:12
 1/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha tetszik valaki, akkor tessék a szemébe nézni és mosolyogni, különben nem mernek odamenni hozzád, főleg a félénkebb fiúk.
2013. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség. Ha nem mutatod ki hogy érdekled akkor - ha van egy csöppnyi esze - lelép a francba. Először is nem vagy királylány, hogy meg kell hódítani, szóval ezt felejtsd el. Másodszor meg nem fogja kitalálni, nem ő a terminátor hogy belelásson a kicsi kobakodba, hogy tetszel-e neki, szóval nem is fog kezdeményezni, ha neked tetszik és nem mutatsz semmi jelet.
2013. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második thumbs up
2013. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy bája, ha a fiú "meg akar szerezni", az igazi férfi szellem megkívánja hogy bizonyítson önmagának is és a lánynak is.:) de ez sajnos már sok fiúból kiveszett, a lányok már-már szánalomkeltően nyomulnak (élőben is) kb. a feneküket tolják az arcukba, ha nem is szó szerint. Szerintem a te elgondolásod a jó, legyen tartásod, akinek tényleg kellesz az megszerez, vagy így vagy úgy.
2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó..én is így gondolom! :)
2013. aug. 22. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, jól hangzik hogy bizonytani akar magának és a lánynak is... Egy normális ember nem akar magának bizonytani semmit, mert bízik magában és tisztában van az adottságaival és a képességivel, másnak meg pláne nem, főleg nem egy olyannak aki semmi jelét nem mutatja hogy egyáltalán érdemes "küzdenem".

Arról nem is szólva, hogy ez az udvarlásos, meghódításos dolog ez még az akkori időkből származik amikor meg is érdemelték a lányok, és tudták hogy hogy kell viselkedni. Most kit akarna a férfi meghódítani? A seggüket buliban rázó hülyepitsákat? Meg a "mindenem a külső, és arról szól az életem, hogy szép vagyok" szerű csajokat? A vicc az egészben az, hogy általában ezek a lányok várják el legjobban, hogy küzdj értük, pedig az értékrend és a bennük levő lelki, erkölcsi és elvi érték az 0.

Alapjában véve egyévként sem értem, hogy miért kéne csak a férfinak tenni azért, hogy egy kapcsolat kialakuljon, hiszen a nő is csak egy átlagember, se több, se kevesebb. Nem egy felsőbb hatalom a nemek között aki majd eldönti, hogy aki a legjobban nyomul az az igazi férfi.

2013. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ennek nagy feneket keríteni.


1-es jól mondja ha az a minimum nincs meg akkor az igazi férfit is cseszheted.

2013. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!