Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a következör...

Mi a véleményetek a következöröl? (lent)

Figyelt kérdés
velem szemben dolgozik egy csajszi a dohányboltban párszor találkoztunk semmi extra köszönés egy két szót váltottunk tök általános,szoval mondjuk,hogy a nullárol indulok.arra gondoltam egyik reggel viszek be neki kávét vagy van ez a pár száz forintos mini pizza és elhívom valahová. Szerintetek igy csaknem ismeretlenül mit szolna a kávéhoz vagy pizzához? örülne neki vagy furcsálná egy idegentöl?.. hülye ötlet vagy kreatívan romantikus?

2013. aug. 23. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kávé az jó ötlet, a mini pizza, az már macerásabb. Szerintem vigyél neki egy kávét. :) Sok sikert!
2013. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi jöhetnek még a kommentek légyszi irjátok oda,hogy F vagy L
2013. aug. 23. 09:26
 3/11 A kérdező kommentje:
×a pizza alatt nem ezt a gyorsfagyasztott akármit értem,hanem pl pizzafortenel kisütik neked helyben kb 10 centis minipizza
2013. aug. 23. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább hívd meg egy kávéra, sütire.
2013. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne rúgasd ki
2013. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia, a kávé valóban jó ötlet már ha iszik kávét..persze ha látod, hogy szokott inni akkor jó..nyugodtan és bátran menj, ha nem mersz akkor nem fogod megtudni, hogy van-e esélyed. Mondjuk a pizza mellőzése nem hátrány, ha esetleg bele folytok a beszélgetésbe akkor kérdezd meg, hogy szereted-e a pizzát, lenne kedved eljönni velem egy minire? Most hiába kérdezel "idegeneket", hogy Ő furcsálná -e a dolgot, kinek milyen természete van. Sok sikert és csak bátran! :)

28L

2013. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én flörtölnék a csajjal, pár beszélgetés után, ha látom hogy szimpatikus vagyok neki, megkérdezném, munka után nincs-e kedve beülni valahová.

25/F

2013. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy 8ig tart nyitva a hely reggel 7töl meg szerintem már nem nagyon lenne hangulata elmenni bárhová is ami nem az otthona ezért gondoltam a reggeli idöszakra énis összevissza dolgozom, nem ajtostol szeretnék a házba rontani ez a kávés dolog csak gondolom biztos egy jó pont lenne nála (márha kávézik+nincs senkije) aztán dumálgatunk ismerkedünk kicsit 5-10 perc ha szimpik vagyunk egymásnak elhivom valahová.Szerintem ebböl majd csak hétfön lesz helyzet mert ugytudom hétvégén nem ö van ma meg már viszonylag nagy a forgalom így déltölf
2013. aug. 23. 11:10
 9/11 A kérdező kommentje:
6 os hiába vagytok idegenek véleményetek azért még lehet a dologról :)
2013. aug. 23. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el valahová szerintem. Ott tudtok beszélgetni is, és nem munka közben kell 2 percet csevegni amíg cigit veszel.
2013. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!