Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kövérnek vagy vékonynak...

Kövérnek vagy vékonynak rosszabb lenni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem itt, mert általában itt többen szoktak válaszolni :D
2013. aug. 23. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Vékonynak. Arra még rálehet hízni, nem kell mindig odafigyelnem, hogy mit eszem, annyit zabálhatok amennyit csak akarok.

De kövérnek... el sem tudnám képzelni, szerintem megőrülnék.

2013. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
youtibra írd be van egy sorozat az eszement tudomány... na abba volt ilyen kisérlet
2013. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
178cm/46 kg és fiúként rohadt szar
2013. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
de kövér se lennék xD
2013. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

# 10:

Az nem sok, hanem normális.


# 13:

Neked meg valami betegséged van, nem? Lisztérzékenység, tejcukor érzékenység, vagy hasonló?


Egyébként kövérnek rosszabb lenni szerintem. Nyáron, amikor megizzadsz a kicsit melegebb időben és bűzlenek a hajlatok... hajaj. Viszont tény, hogy aki nem genetikailag olyan, az könnyen le tud fogyni.

2013. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
13, és látszik nagyon h sovány vagy? am szemüveges vagy? :)
2013. aug. 23. 18:36
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés,kövérnek nem tudom milyen lehet,bár van elképzelésem.Viszont vékonynak lenni nagyon szar,a nők átnéznek rajtad,mindenki etetni akar téged,és mindenki nyomoréknak néz.(tisztelet a kivételnek.)
2013. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok. Nem tudom, rosszabb lehet-e kövérnek lenni...egyik sem túl jó. Talán kövérebbnek jobb lenni, mert a ruhák még állhatnak jó (persze az a "kövér" nem túl kövér...). Soványnál ígyse úgyse áll jól, mert mindig lóg pl. a póló.


#13 Az tényleg elég kevés, én 176 cm vagyok, 58 kg és így is elég vékony. Előző félévben kondiztam, most abba kellett hagynom nyárra (pénzügyi okok miatt), következő félévben megint el akarom kezdeni. Nem sokat híztam kondizás alatt sem, de legalább a közérzetem jó volt.


19/f

2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

15# 13as vagyok nem nincs betegségem csak hirtelen megnőttem nagyon sokat.

Kérdező: hát azért látszik

2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
lányként kismellűnek rossz lenni, nem érzed magad nőnek...
2013. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!