Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak egy pasinak ha...

Mit mondjak egy pasinak ha ilyeneket mond hogy szép vagyok, meg csinos?

Figyelt kérdés
Nekem is tetszik ő,csak ilyenkor teljesen lefagyok és nem tudok neki mit mondani. Adnátok néhány tipeet olyat ,hogy rájöjjön ,hogy tetszik nekem??? Nagyon félénk vagyok ilyen téren. Minél többet köszönöm.

2013. aug. 23. 20:45
 1/6 Pain for Pleasure ***** válasza:

Például ezt:

"Köszönöm, nagyon kedves vagy."

2013. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más valami??
2013. aug. 23. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg fogadni a bókot. Köszönöm - ez a legelegánsabb egyúttal legegyszerűbb válasz.

Ha pedig te is bókolni akarsz a srácnak, akkor dícsérd meg az ingét vagy esetleg a haját (ha épp be van lőve vagy hajvágás után van). Szerintem ennyi.

2013. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h kopasz . Ilyen helyzetbe még sose voltam h egy pasi bókolt nekem ezért is tetszett meg mert ő mindig olyan aranyos velem . És nagyon tetszik ez amit csinál
2013. aug. 23. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van humorérzéke, akkor nyugodtan dicsérd a haját :)

Amúgy meg szerintem ha a bókra elpirulsz, és megnémulsz, az egyértelmű. :) De azért tényleg köszönd meg...

2013. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megszoktam. :-) egyszer már lebuktam ,mert észrevette ,hogy zavarba vagyok mellette ês ezt meg is jegyezte
2013. aug. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!