Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen az oldalon csak olyan...

Ezen az oldalon csak olyan sracok ismerkednwk akik csunyal, onbizalom hianyosak es a valosagban senkik? Vagy vannak normalisak is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező azt is tudnod kell, hogy ezen az oldalon aki nem csúnya vagy önbizalom hiányos annak 25 centis farka van, magas, jóképű és izmos! Szóval van ám itt felhozatal!
2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Normalisnak tartom magam, unalmasabb melos oraimban gyakorizom.


Nem mondanam, hogy kifejezetten ismerkednek itt, de nem egy ember van innen akivel naponta beszelunk, szoval azert lehet itt is boven.


Baratot/baratnot viszont NE ITT keress. :D

2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én nem ismerkedtem itt, és nem is tervezem.... de szerintem nem vagyok valami hú de helyes, önbizalmam sincs, de nem érzem, hogy senki lennék :D:D:D sőt... van, hogy sok embernél jobb vagyok:)

de amúgy biztos vannak általad normálisnak vélt egyedek is:D

2013. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Én egy jó fej, kedves srác vagyok és nem is vagyok szűz már meg ronda. :D
2013. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt se felejtsd ki, hogy olyan csajok, akik nem rendelkeznek logikával, önértékelési problémáik vannak, és mégis a tökéletes pasira vágynak.

Aki pedig nem az, az elmehet a búsba.

2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nálad aki csúnya és ebből adódóan még önbizalom hiányos is az 1 senki.Gratulálok.

Az érdekelne,hogy te ki vagy?Gondolom, szerinted te az életben nem vagy 1 senki.Kérlek írd már le, h a sok senki itt, tanuljon belőle,hogy mit is kéne csinálniuk azért h ne legyen "senkik".

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én speciel melóból járok fel napközben, meg néha este, részben röhögni, részben segíteni. Van normális életem, elértem ezt-azt az életben, és nem akarok itt ismerkedni, bár töltök itt időt. De aki normális, nyilván nem hajtom el a francba...

És nem tartom magam csúnyának, az egom is rendben van, bár a farkam nincs 25 centi (szerencsére)... :D

2013. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én az első kategória táborát erősítem, de megfelelő mérető csoport esetén kell lennie a te értelmezésed szerint normálisoknak is.
2013. aug. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

aha!! :)

én pl a szociális fóbiám miatt egy senki vagyok, és még sosem tapasztaltam meg, hogy milyen, ha van önbizalmam :) a csúnyát viazont nem mondanám magamra :P

2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!